رفتن به مطلب

افزونه فروش اکانت

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی افزونه اي داره که بشه باهاش با ووکامرس اکانت فروخت ؟
دقت بفرماييد اکانت يعنی نام کاربری و کلمه عبور بشه توش درون ريزی يا همون ايمپورت کرد
و با استفاده از ووکامرس بصورت محصول مجازی يا هرچی فروخت !

EDD ميدونم افزونه داره براش ولی برای فروش لايسنس هست و به کار من و امثال من که همچين
نيازی دارن نمياد ! چون فقط ميشه يه کد لايسنس رو فروخت ، خواستم تست کنم هم مشکل داشت !

نه ميخوام اکانت وردپرس بفروشم نه اشتراک ويژه ! ميخوام يک سری نام کاربری و کلمه عبور از قبل ساخته شده رو بتونم دونه دونه بفروشم

می دونم قبلاً همچين پستی تو انجمن بوده ! اينو زدم چون اونا زيرخاکی بودن گفتم از چند سال پيش تا الان شايد کسی اطلاعی داشته باشه اينو ببينه جواب ما رو بده .

لطفاً اگه کسی ميدونه همچين افزونه اي هست نامش رو بگه يا لينک کنه ما رو
با سپاس

لینک به ارسال

کسی جواب نداد ،... بعد از جستجوی فراوان يه افزونه ديدم که ايرانی نوشته بود و برای خريد گذاشته بود . :P
59000 تومان پول بی زبون رو دادم وخريدم تا ببينم چجوری درستش کرده ! :D
اينم مثل فروش لايسنس هستش فقط تويه قسمت کد لايسنس اينجوری نام کاربری وکلمه عبور رو قرار داده : :rolleyes:
username:user1
password:pass1
يعنی بجای اينکه کد لايسنس رو قرار بده نام کاربری و کلمه عبور رو گذاشته! ( نميدونم چرا به فکر خودم نرسيد !!!!! با EDD هم ميشه اين کارو کرد خب ! <_<)
به هرحال من اين افزونه رو خريدم و پست می کنم اينجا تا هرکس ديگه اي دنبالش بود از همينجا به نتيجه برسه ! :ph34r:
البته ! من اين افزونه رو نصب کردم ! فعال نشد چون يه ماژول PHP ميخواد که فعال بايد بکنيد از هاست بخواين براتون فعال می کنه ! 

افزونه رو که نصب کنيد فعالش کنيد ... فعال نميشه ... همونجا تو بخش افزونه ها پيام خطاش رو نگاه کنيد اسم ماژولی که بايد به ادمين هاست بگيد که براتون رو PHP فعال کنه هست ...

اسم ماژول يادم نيست چون کلاً پاک کردم افزونه رو چون خودم برای اين کار يه اسکريپت نوشتم نيازی نداشتم بهش و از اونجا که کنجکاو بودم چجوری ميشه افزونه همچين چيزی رو درست کرد خريدمش !
حالا کاری ندارم ... !
نکته :
من اين افزونه رو تست نکردم !
اون ماژول هم حتی فعال نکردم که تست کنمش ! حوصله تيکت زدن و اين چيزا هم نداشتم واسه ماژوله ... -_-
خودتون تست کنيد و اگه عشق کرديد اينجا دربارش بنويسيد !
منبع رو هم ميزارم ولی به کسی نگيد اونجا که اينجا مجانی دانلود کرديد :D

بعد خريد دوتا فايل برای دانلود داد که يکيش API هست . حالا فکر نميکنم نياز به نصبش باشه ! به هر حال API برای ارتباط باهاش از يه جا ديگه رو ميده که به کار شما نمياد پس نصب هم نکرديد ، نکرديد ....

لينک صفحه فروش افزونه : اینجا

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت توضیحاتتون

طبق قوانین اینجا ما کپی رایت رو رعایت میکنیم، برای همین لینک دانلود ها حذف شدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...