رفتن به مطلب

اعلام خطا در صفحه افزونه ها

hamid.he

پست های پیشنهاد شده

باسلام بعد از آپدیت ورد پرس وقتی وارد صفحه افزونه ها می شوم و وقتی اضافه کردن افزونه جدید را می زنم بالای صفحه دو پیغام هم شکل ظاهر می شود  که :

Notice: Undefined property: stdClass::$plugin in /home/lifescel/public_html/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153

Notice: Undefined property: stdClass::$plugin in /home/lifescel/public_html/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153

البته افزونه نصب می شود و مشکلی هم ندیدم . منتها چگونه می شود مشکل پیغام را حل کرد ؟ 

لینک به ارسال
  1. وارد فايل منيجر هاست بشيد .
  2. به فولدر روت سايت بريد
  3. فايل wp-config.php رو ويرايش کنيد
  4. خط زير رو پيدا کنيد و مقدارش رو از True به False تغيير بديد .

مثل کد زير :

define('WP_DEBUG', False);

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، hamid.he گفته است :

باسلام بعد از آپدیت ورد پرس وقتی وارد صفحه افزونه ها می شوم و وقتی اضافه کردن افزونه جدید را می زنم بالای صفحه دو پیغام هم شکل ظاهر می شود  که :

البته افزونه نصب می شود و مشکلی هم ندیدم . منتها چگونه می شود مشکل پیغام را حل کرد ؟ 

میتونید افزونه ویرایشگر کلاسیک را رفع کنید تا این مشکل برطرف شود . اگر افزونه های فعلی شما آپدیت نیست همگی را بروز کنید

ویرایش شده توسط neda411
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، damoon_zero گفته است :
  1. وارد فايل منيجر هاست بشيد .
  2. به فولدر روت سايت بريد
  3. فايل wp-config.php رو ويرايش کنيد
  4. خط زير رو پيدا کنيد و مقدارش رو از True به False تغيير بديد .

مثل کد زير :

define('WP_DEBUG', False);

تشکر  خطا برطرفشد 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، hamid.he گفته است :

تشکر  خطا برطرفشد 

این روش رفع خطا نیست این روش مخفی کردن خطا ها می باشد. بهتره هرچند وقت یکبار بر روی true بگذارید و ایرادات مشاهده کنید و اونها را رفع کنید سپس مجدد بر روی false یعنی عدم نمایش اخطارهای دیباگ بگذارید ;) 

لینک به ارسال
در هم اکنون، neda411 گفته است :

این روش رفع خطا نیست این روش مخفی کردن خطا ها می باشد. بهتره هرچند وقت یکبار بر روی true بگذارید و ایرادات مشاهده کنید و اونها را رفع کنید سپس مجدد بر روی false یعنی عدم نمایش اخطارهای دیباگ بگذارید ;) 

تشکر  از راهنمایی حتما بررسی می کنم آیا با ویرایشگر کلاسیک که فرمودید میشه منشاء خطا رو هم پیدا کرد ؟ 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، hamid.he گفته است :

تشکر  از راهنمایی حتما بررسی می کنم آیا با ویرایشگر کلاسیک که فرمودید میشه منشاء خطا رو هم پیدا کرد ؟ 

منشاء خطا رو بايد از خود خطايی که به شما داده شده پيگيری کنيد.
اينجا منشاء خطا :

Undefined property: stdClass::$plugin in /home/lifescel/public_html/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153 

خطای شما برطرف نشده . شما گفتيد همه چی خوب کار ميکنه و نميخواهيد که خطا ببينيد !

اين خطا هم بنظر مياد به دليل اينه که افزونه اطلاعات نا درست ذخيرکرده يا ذخيره نشده .

شما يکبار اون مقدار رو دوباره روی TRUE قرار بده و افزونه رو Disable کن !
اگه آپديت برای اون افزونه اومده ، آپديتش کن .

هميشه يادتون باشه خطا ها رو اگه بهشون رسيدگی نکنيد به مرور به خرابی ميرسه !

لینک به ارسال
Undefined property: stdClass::$plugin

طبق اين خطا stclass:$plugin توی کد استفاده شده ولی يا مقداری نداره يا تعريف نشده ! که بعيد ميدونم تعريف نشده باشه ! و مشکل حتماً بخاطر آخرين تغييری که شما انجام داديد . ميتونه بخاطر کش شدن اطلاعات نادرست در اين متغيير باشه و دليلش هم ميتونه آخرين تغييری باشه که شما انجام داديد . Trace کردن خطا نيازمند يک سری اطلاعات که شما به اشتراک بزاريد . مثل آپديت کردن وردپرستون يا ...

لینک به ارسال

با سلام مجدد طبق سفارش شما عزیزان دوباره حالت نمایش خطا را فعالکردم تا افزونه ها رچ کنم . تمامی افزونه ها را یکی یکی فیر فعال کردم ولی باز هم همان پیغام را می داد . افزونه لایر اسلایدر . از قبل غیر فعال بود . وقتی این افزونه را فعال کردم پیغام خطای جدیدی به پیام های خطا اظافه شد . و وقتی دوباره لایر اسلایدر را غیر فعال کردم آن خطای جدید نیز بر طرف شد : 

Deprecated: contextual_help is deprecated since version 3.3.0! Use get_current_screen()->add_help_tab(), get_current_screen()->remove_help_tab() instead. in /home/lifescel/public_html/wp-includes/functions.php on line 5088

این خطای جدیدی بود که با فعال کردن لایر اسلایدر  اضفه شد و با دی اکتیو کردن دوباره از بین رفت . البته چون از لایر اسلایدر در سایت استفاده نشده بد غیر فعال بود  . در این مسی نیز وقتی چک کردم فرمان زیر بود : 

E_USER_DEPRECATED

ویرایش شده توسط hamid.he
جا انداختن مطلب
لینک به ارسال

با سلام به دوستان به سایت https://kriesi.at/support/topic/error-after-wordpress-update-2/#post-1200131 مراحعه کردم . در آنجا توضیح داده بودند که این مشکل از افزونه لایر اسلایدر می باشد که برطرف میشود و اگر فعلا هنوز پیام خطا برطرفنشده و می خواهید پیام را حذف کنید در آدرس زیر قسمت مربوط به help  را پاک کنید : 

layerslider/LayerSlider/wp/menus.php file:  در این آدرس اگر کل قسمت مربوط به help  پاک شود می توان اعلام خطا را حذف کرد : 

// Help menu
add_filter('contextual_help', 'layerslider_help', 10, 3);
function layerslider_help($contextual_help, $screen_id, $screen) {

if( strpos( $screen->base, 'layerslider') !== false ) {
		$screen->add_help_tab(array(
			'id' => 'help',
			'title' => __('Getting Help', 'LayerSlider'),
			'content' => '<p>'. sprintf(__('Please read our  %sOnline Documentation%s carefully, it will likely answer all of your questions.<br><br>You can also check the %sFAQs%s for additional information, including our support policies and licensing rules.', 'LayerSlider'), '<a href="https://layerslider.kreaturamedia.com/documentation/" target="_blank">', '</a>', '<a href="https://layerslider.kreaturamedia.com/help/" target="_blank">', '</a>').'</p>'
		));
	}
}

بعد از حذفاین قسمت . پیام خطا از بین رفت . 

ویرایش شده توسط hamid.he
اشتباه تایپی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...