رفتن به مطلب

کار نکردن دکمه پرداخت در ووکامرس

mehran.bagvand

پست های پیشنهاد شده

سلام ووکامرس رو تازه نصب کردم و پیکربندی کردم 

اما پرداخت انجام نمیشه 

اصلا انگار دکمه پرداخت الکیه 

https://activeinstagram.ir/فروش-لایک-و-فالوور-اکتیو-اینستاگرام

تست کنید به هیچ عنوان پرداخت انجام نمیشه حتی با پرداخت در درب منزل

ویرایش شده توسط mehran.bagvand
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

مشکل حل شده؟

سلام بله حل کردم @Morteza

راه حل من برای این کار این بود که روی سیستم خودم localhost نصب کردم با نرم افزار appserv و وردپرس رو نصب کردم

ووکامرس رو نصب کردم پیکر بندی اولیه رو انجام دادم و همه چیز خوب پیش رفت سایت بالا اومد و پرداخت هم انجام میشد 

و فهمیدم نه مشگل از اپدیت وردپرس بوده نه مشگل از اپدیت ووکامرس پس نتیجه گرفتم که احتمالا مشگل از افزونه ها یا از قالب خودمه که نصب کردم 

تمامی افزونه ها رو غیرفعال کردم اما بازم مشگل برطرف نشد، اما تعوییض کردن قالب برام مفهمومی نداشت یه قالب به تنهای نمیتونه این کار رو بکنه (اینا چیزای بود که در مورد قالب تو سرم بود) تا اینکه گفتم امتحانش که ضرری نداره قالب پیش فرض ووکامرس رو که تو localhost خودم درست کرده بودم با قالب اصلی تعویض کردم و بله دیدم مشکل از قالم هم نیست اصلا مگه میشه!!

سرچ کردم عده ای نوشته بودن که کش گوگل کروم رو پاک کنید درست میشه 

عده ای دیگه هم گفته بودن که کش خود وردپرس رو باید پاک کرد با برنامه wp super cach

و من شک کردم که نکنه این چند روزه افزونه زیاد نصب کردم دیتابیسشون مونده باشه و باعث مشکل شده باشه با برنامه

plugins garbage collector

اما جونم براتون بگه بازم درست نشد  

کسانی که این مشکل رو دارن مراحل بالا رو امتحان کنند شاید مراحل پایین برای شما کار نکنند

تو انجمن سرچ کردم انگار جند نفری این مشکل رو داشتن و این کد رو ارجاع دادن که به کد های اضافی تویه سفارشی سازی اضافه کنید 

@mehran-b

.stream-item {
	position: static !important;
}

اما این هم کار نکرد 

دوباره سرچ زدم اما این سری سرچ انگلیسی و یه کد دیگه ای به دستم اومد که مثل کد بالا باید تو CSS سفارشی قرار بگیره 

.e1120-2.x-container, .e1120-10.x-container {
  clear: both;
}

اما این کد هم برای من کار نکرد، واقعا اروره کلافه کننده ای بود بعد از 24 ساعت بلخره راه حل رو پیدا کردم 

سایتی که رو localhost خودم نصب کرده بودم یه کم بالا و پایین کردم تا اینکه یه فکر ی به سرم  زد که محتوای صفحه پرداخت این سایت چطوریه که بدون مشکل پرداخت رو انجام میده سایت رو باز کردم فقط یه کد کوچیک چند حرفی قسم میخورم برق از سه فازم پرید خخخ کد رو پایین براتون میذارم 

و در اخر فهمیدم مشکل از یکی از ویرایشگرهای که برای شخصی سازی  ووکامرس نصب کردمه

افزونه  woocommerce builder elementor این افزونه به شما امکان ویرایش صفحه های پیش فرض ووکامرس رو میده 

اما جایی که من اشتباه کردم جایی بود که صفحه پرداخت هم ویرایش کردم در صورتی که صفحه پرداخت باید از اون کد کوتاه جادویی استفاده کرد XD

[woocommerce_checkout]

این کد رو میتونید داخل html ساده یا کد ساده درون یک برگه جدید قرار بدید و برگه رو داخل پیکربندی ووکامرس به عنوان صفحه پرداخت قرار بدید 

#########

اصلاحیه 1: اگر تویه localhost وردپرس رو نصب کنید انتظار نداشته باشید که پرداختتون انجام بشه چون برا انتقال به صفحات بانکی باید از httpsاستفاده کنید و localhost از این قاعده 

من سعی کردم تمامی مراحل رو براتون بنویسم اما اگر شخصی نتونست یا از این مراحل خارج بود برای من پیامی ارسال کنه که کمکش کنم 

و این هم یه تایپینگ جامع و کامل 

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در 4/28/2020 at 19:58، mehran.bagvand گفته است :

سلام بله حل کردم @Morteza

راه حل من برای این کار این بود که روی سیستم خودم localhost نصب کردم با نرم افزار appserv و وردپرس رو نصب کردم

ووکامرس رو نصب کردم پیکر بندی اولیه رو انجام دادم و همه چیز خوب پیش رفت سایت بالا اومد و پرداخت هم انجام میشد 

و فهمیدم نه مشگل از اپدیت وردپرس بوده نه مشگل از اپدیت ووکامرس پس نتیجه گرفتم که احتمالا مشگل از افزونه ها یا از قالب خودمه که نصب کردم 

تمامی افزونه ها رو غیرفعال کردم اما بازم مشگل برطرف نشد، اما تعوییض کردن قالب برام مفهمومی نداشت یه قالب به تنهای نمیتونه این کار رو بکنه (اینا چیزای بود که در مورد قالب تو سرم بود) تا اینکه گفتم امتحانش که ضرری نداره قالب پیش فرض ووکامرس رو که تو localhost خودم درست کرده بودم با قالب اصلی تعویض کردم و بله دیدم مشکل از قالم هم نیست اصلا مگه میشه!!

سرچ کردم عده ای نوشته بودن که کش گوگل کروم رو پاک کنید درست میشه 

عده ای دیگه هم گفته بودن که کش خود وردپرس رو باید پاک کرد با برنامه wp super cach

و من شک کردم که نکنه این چند روزه افزونه زیاد نصب کردم دیتابیسشون مونده باشه و باعث مشکل شده باشه با برنامه

plugins garbage collector

اما جونم براتون بگه بازم درست نشد  

کسانی که این مشکل رو دارن مراحل بالا رو امتحان کنند شاید مراحل پایین برای شما کار نکنند

تو انجمن سرچ کردم انگار جند نفری این مشکل رو داشتن و این کد رو ارجاع دادن که به کد های اضافی تویه سفارشی سازی اضافه کنید 

@mehran-b

.stream-item {
	position: static !important;
}

اما این هم کار نکرد 

دوباره سرچ زدم اما این سری سرچ انگلیسی و یه کد دیگه ای به دستم اومد که مثل کد بالا باید تو CSS سفارشی قرار بگیره 

.e1120-2.x-container, .e1120-10.x-container {
  clear: both;
}

اما این کد هم برای من کار نکرد، واقعا اروره کلافه کننده ای بود بعد از 24 ساعت بلخره راه حل رو پیدا کردم 

سایتی که رو localhost خودم نصب کرده بودم یه کم بالا و پایین کردم تا اینکه یه فکر ی به سرم  زد که محتوای صفحه پرداخت این سایت چطوریه که بدون مشکل پرداخت رو انجام میده سایت رو باز کردم فقط یه کد کوچیک چند حرفی قسم میخورم برق از سه فازم پرید خخخ کد رو پایین براتون میذارم 

و در اخر فهمیدم مشکل از یکی از ویرایشگرهای که برای شخصی سازی  ووکامرس نصب کردمه

افزونه  woocommerce builder elementor این افزونه به شما امکان ویرایش صفحه های پیش فرض ووکامرس رو میده 

اما جایی که من اشتباه کردم جایی بود که صفحه پرداخت هم ویرایش کردم در صورتی که صفحه پرداخت باید از اون کد کوتاه جادویی استفاده کرد XD

[woocommerce_checkout]

این کد رو میتونید داخل html ساده یا کد ساده درون یک برگه جدید قرار بدید و برگه رو داخل پیکربندی ووکامرس به عنوان صفحه پرداخت قرار بدید 

#########

اصلاحیه 1: اگر تویه localhost وردپرس رو نصب کنید انتظار نداشته باشید که پرداختتون انجام بشه چون برا انتقال به صفحات بانکی باید از httpsاستفاده کنید و localhost از این قاعده 

من سعی کردم تمامی مراحل رو براتون بنویسم اما اگر شخصی نتونست یا از این مراحل خارج بود برای من پیامی ارسال کنه که کمکش کنم 

و این هم یه تایپینگ جامع و کامل 

عرض سلام و ادب

بعد از کلی سرچ در کمال ناامیدی موردی مثل خودم پیدا کردم.@mehran.bagvand

از توضیحات خوبتون ممنون اما بازم این مشکل برای من حل نشد. من هم از افزونه  woocommerce builder elementor  استفاده میکنم تا بتوانم این صفحات رو شخصی سازی کنم. اما بعد از شخصی سازی اون دکمه ی پرداخت کار نمیکنه. اما اگه همون قالب شخصی سازی نشده رو روی سایت قرار بدم بدون هیچ مشکلی دکمه کار میکنه.

بنظرتون آیا باید قید شخصی سازی رو بزنم؟؟ اگه راه دیگه ای بنظرتون میرسه ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط Ali_Ayaz
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

دکمه کار نمیکنه عموما یعنی خطایی وجود داره

توی کنسول مرورگر خطای میبینید؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

درود منم دکمه پرداختم کار نمیکنه 

و داخل کنسول اینسپکت المنت مرورگر این خطا میاد 

TypeError: element.selectWoo is not a function. (In 'element.selectWoo(select2_args)', 'element.selectWoo' is undefined)
(anonymous function) — jquery.min.js:2:31048
Selected Element
<section class="elementor-section elementor-top-section elementor-element elementor-element-52417a3c elementor-section-boxed elementor-section-height-default elementor-section-height-default" data-id="52417a3c" data-element_type="section">…</section>

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...