رفتن به مطلب

خرید سرور (مجازی یا اختصاصی)

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام

چنتا سوال درمورد خرید سرور داشتم:

1: سرور مجازی مناسب سایت های پربازدید و پرترافیک هست؟؟؟( روی سرور میخوام هاست چت روم ارائه بدم )

2: امنیت کدوم یک بیشتر هست؟؟؟

3: از چه شرکتی خریداری کنم بهتر هست؟؟؟( از لحاظ قیمت و پشتیبانی )

4: سرور مجازی با مشخصات یک گیگ رم و سی پی یو دوهسته ای برای کار من مناسب هست؟؟؟

ممنون میشم که یه سری اطلاعات کلی در مورد سرور بم بدید تا در مورد خرید دچار اشتباه نشم ;)

پیشاپیش ممنون

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سرور مجازي و اختصاصي تا 99 درصد شبيه همه فقط يه چند تا تفاوت كوچيك با هم دارن ... امنيت هم بسته به كانفيگ امنيتي و رعايت نكات امنيتي فرق ميكنه ... در مورد شركت فك ميكنم پارس پك از همه مورد تاييد تر و فيد بك بهتري داشته ولي توجه كنيد كه بخاطر قيمت كم خودتون رو درگير هاست هاي بيخود نكنيد همين ... مورد آخر بهتره از كساني كه تجربه دارن جواب بدن

• امتیاز 5
لینک به ارسال

شما باید ببینید بازدیدتون چقدره و اسکریپتتون چقدر منابع مصرف میکنه و تعداد افراد آنلاین بصورت ماکزیمم چند نفره

• امتیاز 3
لینک به ارسال

دقیق نمیتونم بگم بازدید چقدر هست چون میخوام هاست برای چت روم هایی که طراح کردم ارائه بدم ولی فکر کنم روزانه 6 تا 7 هزار بازدید داشته باشه

انلاین ها هم تقریبا بین 700 تا 1000 نفر

اسکریپت خیلی زیاد از منابع صرف نمیکنه چون من خودم روی هاست اشتراکی که خریداری کردم نصب کردم و بیشتر وقتا 50 تا کاربر ان فقط توی چت روم سایت هستند اما تا به حال هیچ مشکلی با شرکت هاستینگم نداشتم

• امتیاز 3
لینک به ارسال

50 تا آنلاین با 7000 تا 8000 بازدید روزانه به منابع خیلی بالایی احتیاج نداره . فکر میکنم اگر یک وی پی اس لینوکس با 1 گیگ رم بگیرید کارتون رو راه بندازه .

• امتیاز 6
لینک به ارسال

ببخشید جفتمون اشتباه کردیم :D

من نوشتم 700 تا 1000 تا انلاین برای سرور میخوام پشتیبانی و کنه و هاست فعلی خودم با 50 تا انلاین برای چت روم مشکلی نداره

( ببخشید اسپم دادم :D )

• امتیاز 3
لینک به ارسال

الان اوضا خیلی فرق کرد . 700 تا 1000 آنلاین رو فکر میکنم فقط یک سرور اختصاصی قدرتمند میتونه تحمل کنه . با توجه به اینکه در چت روم ها نیاز هست بلافاصله پردازش صورت بگیره و بلافاصله بعد از ارسال پیغام در صفحه قرار بگیره تعداد پردازش ها بالا میره و cpu بسیار بالایی رو میطلبه .

• امتیاز 6
لینک به ارسال

تفاوت اصلی سرور اختصاصی ایران و خارج چی هست؟؟؟( چون سرور های ایرانی قیمت خیلی کم تری نسبت به سرور های کشور های دیگر دارند)

به نظر شما کدوم این چهارتا تا سرور رو خریداری کنم

Dedicated 08 و Dedicated 09 در این لینک یا Standard Hybrid در این لینک یا سرور شماره 2 در این لینک

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اگر هزینه براتون خیلی مهم نیست بالاترین سخت افزار و سیستم رو بگیرید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

فعلا بیشترین قیمتی که میتونم خرید کنم 100 تا 120 تومن هست

این دوتا سرور Dedicated 08 وDedicated 09 در اینلینکتمام مشخصاتشون یکی هست فقط سی پی یو هاشون تفاوت داره. یکیشPentium D 925 Dual Core هست و دیگری Dual Xeon 2.8GHZ

به نظر شما کدومش رو خریداری کنم؟

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

سرور میده ولی به من نمیده :(

من به بخش فروش تیکت زدم و گفتم میخوام روی سرور هاست چت روم ارائه بدم , کدوم سرور رو پیشنهاد میکنید در جواب گفتند:

سلام

متاسفانه طبق بند 19 قوانین خرید از ارائه سرویس به سایت های مرتبط با چت معذوریم

http://parspack.com/...-and-conditions

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

سلام

به نظر منم از هایبرد سرورهای پارس پک استفاده کن

در مورد ارائه ندادن هم اول شما برو دامینت رو در ساماندهی ثبت کن یا گر کارت خیلی بزرگه و ... برو مجوز هم بگیر بعد کافیه آدرس ثبت شدن سایتت در ساماندهی رو بدی به پارس پک بعد میتونی استفاده کنی

پشتیبانی فوق العاده هم دارن و برای سایت هایی مثل چت میتونه عالی باشه

• امتیاز 3
لینک به ارسال

باعرض سلام

چنتا سوال درمورد خرید سرور داشتم:

1: سرور مجازی مناسب سایت های پربازدید و پرترافیک هست؟؟؟( روی سرور میخوام هاست چت روم ارائه بدم )

2: امنیت کدوم یک بیشتر هست؟؟؟

3: از چه شرکتی خریداری کنم بهتر هست؟؟؟( از لحاظ قیمت و پشتیبانی )

4: سرور مجازی با مشخصات یک گیگ رم و سی پی یو دوهسته ای برای کار من مناسب هست؟؟؟

ممنون میشم که یه سری اطلاعات کلی در مورد سرور بم بدید تا در مورد خرید دچار اشتباه نشم ;)

پیشاپیش ممنون

بهتون پیشنهاد میکنم به هاست تالک اصلا نروید گوش بر زیاده اونجا

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...