رفتن به مطلب

مستقیم کردن لینک دانلود فایل های صوتی در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سایت آهنگ دارم و از اونجایی که در سایت آهنگ، آهنگ ها باید مستقیما بعد از کلیک روی لینک دانلود شروع به دانلود بشن و قبلش به صفحه پخش آنلاین منتقل نشن نیازه که لینک دانلود مستقیم داشته باشن، میشه راهنمایی بفرمایید چطور باید لینک دانلود فایل های صوتی که در هاست آپلود میشن رو چطور مستقیم کنم؟

مثلا این لینک :

dl.roz-melody.ir/Meysam Ebrahimi - Aroomam (320).mp3

میخوام وقتی کسی وارد این لینک میشه اون موزیک مستقیما واسش دانلود شه و به صفحه پخش آنلاین که تصویرشو این زیر گذاشتم منتقل نشه. به هاستینگ تیکت دادم گفتن که با برنامه نویسی قابل انجامه که این از عهده من خارجه.Capture.thumb.JPG.90402d3aba71b9f4958bcdddfdc7a9ea.JPG

خواستم بدونم چطور باید این مشکلو حل کنم، ممنون...

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، پویه گفته است :

سلام

من یه سایت آهنگ دارم و از اونجایی که در سایت آهنگ، آهنگ ها باید مستقیما بعد از کلیک روی لینک دانلود شروع به دانلود بشن و قبلش به صفحه پخش آنلاین منتقل نشن نیازه که لینک دانلود مستقیم داشته باشن، میشه راهنمایی بفرمایید چطور باید لینک دانلود فایل های صوتی که در هاست آپلود میشن رو چطور مستقیم کنم؟

مثلا این لینک :

dl.roz-melody.ir/Meysam Ebrahimi - Aroomam (320).mp3

میخوام وقتی کسی وارد این لینک میشه اون موزیک مستقیما واسش دانلود شه و به صفحه پخش آنلاین که تصویرشو این زیر گذاشتم منتقل نشه. به هاستینگ تیکت دادم گفتن که با برنامه نویسی قابل انجامه که این از عهده من خارجه.Capture.thumb.JPG.90402d3aba71b9f4958bcdddfdc7a9ea.JPG

خواستم بدونم چطور باید این مشکلو حل کنم، ممنون...

تا اونجایی ک من میدونم این بستگی ب مرورگرت و فلش پلیر داره

چون خودم سایت موزیک دارم

با بعضی سیستم ها میام دانلود میشه

با سیستم خودم پخش انلاین میشه

فکنم بخاطر فلش پلیر باشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، kasra.radfar گفته است :

تا اونجایی ک من میدونم این بستگی ب مرورگرت و فلش پلیر داره

چون خودم سایت موزیک دارم

با بعضی سیستم ها میام دانلود میشه

با سیستم خودم پخش انلاین میشه

فکنم بخاطر فلش پلیر باشه

ممنون، با سیستمای مختلف امتحان کردم اما همه پخش آنلاین میشدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...