رفتن به مطلب

مشکل کندی عجیب سایت

rojhanweb

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان.

یک سایت وردپرسی مربوط به یکی از مشتریام هست که جدیدا به شدت کند شده ینی جوری که صفحات سایت یا پیشخوان وردپرس، بین 20 تا 60 ثانیه زمان میبره تا شناسایی و لود بشه. موارد زیر رو برطرف کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست. به نظرتون مشکل از چیه؟

1. پوشه پلاگین ها رو کلا حذف کردم ولی اکی نشد

2. حتی قالب فعلی رو هم حذف کردم و از خود وردپرس یه پیش فرض دانلود کردم بازم اکی نشد

3. یه سری فایل صوتی داشتیم روی هاست گفتم شاید اونا سنگین کرده همرو پاک کردم بازم نشد

4. رم سایت رو افزایش دادم تا 512 بازم مشکل حل نشد

با این وجود دیگه چی میمونه که ایراد داشته باشه و بتونه باعث کندی شدید سایت شه؟ دیتابیس؟ یا چی؟ و اگر دیتابیس باشه چجوری میشه بدون پاک شدن پست ها و تصاویر شاخصشون مشکل رو حل کرد؟

یه نکته هم هست: شاید بگین خب سایت رو پاک کن و از اول نصب کن اما مشکلی که هست اینه که در اون صورت تصاویر شاخص درست برنمیگرده.... من از پستای سایت خروجی xml گرفتم و بعد کلا سایت رو (بجز پوشه uploads) حذف کردم و از نو وردپرس نصب کردم و پوشه اپلود رو برگردوندم سرجاش و بعد پست ها رو به صورت درون ریزی برگردوندم. در این صورت مشکل کندی کامل حل میشه اما خب تصاویر شاخص یا برنمیگرده یا 20%شون برمیگرده. نمیدونم چرا 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، rojhanweb گفته است :

سلام به دوستان.

یک سایت وردپرسی مربوط به یکی از مشتریام هست که جدیدا به شدت کند شده ینی جوری که صفحات سایت یا پیشخوان وردپرس، بین 20 تا 60 ثانیه زمان میبره تا شناسایی و لود بشه. موارد زیر رو برطرف کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست. به نظرتون مشکل از چیه؟

1. پوشه پلاگین ها رو کلا حذف کردم ولی اکی نشد

2. حتی قالب فعلی رو هم حذف کردم و از خود وردپرس یه پیش فرض دانلود کردم بازم اکی نشد

3. یه سری فایل صوتی داشتیم روی هاست گفتم شاید اونا سنگین کرده همرو پاک کردم بازم نشد

4. رم سایت رو افزایش دادم تا 512 بازم مشکل حل نشد

با این وجود دیگه چی میمونه که ایراد داشته باشه و بتونه باعث کندی شدید سایت شه؟ دیتابیس؟ یا چی؟ و اگر دیتابیس باشه چجوری میشه بدون پاک شدن پست ها و تصاویر شاخصشون مشکل رو حل کرد؟

یه نکته هم هست: شاید بگین خب سایت رو پاک کن و از اول نصب کن اما مشکلی که هست اینه که در اون صورت تصاویر شاخص درست برنمیگرده.... من از پستای سایت خروجی xml گرفتم و بعد کلا سایت رو (بجز پوشه uploads) حذف کردم و از نو وردپرس نصب کردم و پوشه اپلود رو برگردوندم سرجاش و بعد پست ها رو به صورت درون ریزی برگردوندم. در این صورت مشکل کندی کامل حل میشه اما خب تصاویر شاخص یا برنمیگرده یا 20%شون برمیگرده. نمیدونم چرا 

سلام

شما یه وردپرس جدید نصب کن منهتا روی ساب دامین

یا پوشه فرق نداره

ببین اونم کنده ؟

منم یبار یادمه یه فروشگاه زدم همچین مشکلی داشت ادرس و میزدی بعد 20 ثانیه تازه پیدا میکرد

مشکل از یه افزونه بود

اون کاری ک گفتم انجام بده نتیجشو بگو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...