رفتن به مطلب

مشکل جدی بر اثر آپدیت افزونه آماره

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک مشکل جدی پیدا کردم اونم اینه که بعد از این که افزونه آماره رو آپدیت کردم به نسخه 3 اولش که کلا نمی تونستم وارد پنل و یا سایتم بشم ارور می داد یک ارور از خوده اماره بود یکی از cystate که با حذف این افزونه cystate مشکل حل شد بعد از طریق ابزارک آما رو گذاشتم تو قالب رفتم به سایت دیدم این ارور رو می ده

WordPress database error:

[Table 'ariaiedo_8321.wp_statistics_visit' doesn't exist]

SELECT `visit` FROM wp_statistics_visit WHERE `last_counter` = '2013-02-02'

الان هم که با افزونه DL MIRROR COUNTER مشکل پیدا کردم که این ارور رو می ده می خواستم بدونم باید چیکار کنم

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ariaiedo/public_html/wp-content/plugins/wp-download-mirror-counter/wp-download-mirror-counter.php on line 151

لطفا کمک کنید سایت من یک سایت دانلود هست و تمام لینک هام از طریق این افزونه شمارشگر دانلود قرار داده شده و اگر مشکلی براش پیش بیاد کله سایتم و اون همه پست از بین می ره و برگردوندن اطلاعات خیلی سخت می شه لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

ببخشید دوستان مشکل افزونه شمارشگر دانلود حل شد فقط مشکل قرار دادن آمار هست که مشکل داره و اون خطایی که اون داده معلومه که باید مشکل از دیتابیس باشه

لینک به ارسال

منم این افزونه رو نصب کردم ولی با مشکل دیگری روبرو شدم , کلا آمار رو نشون نمیده , همه چی رو هم فعال کردم , از ابزارک هم استفاده می کنم تو سایت نشون نمیده

من نسخه قبلی رو داشتم مثل ساعت کار میکرد , پیشنهادم اینه آپدیت نکنید

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکلش با همون دیتابیس هست فکر کنم با دیتابیسی که نسخه قبلیث درست کرده مشکل داره حالا من حذفش کردم دوباره نصب می کنم اگر درست نشد می روم و کلا جدولش رو از توی دیتابیس حذف می کنم دوباره نصب می کنم ببینم درست می شه یا نه

مشکل دقیقا از اینجاست که اون جدول افزونه در دیتابیس خروجی نمیده وگر نه هم پنلش در سایت و هم آماش در قالب سایت باید درست بشه

لینک به ارسال

دوست عزیز همونی که بهتون گفتم باید افزونه رو کامل حذف و دوباره نصب کنید البته بگم بهتون که کله آمار ریست می شه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...