رفتن به مطلب
mohammad533

در خواست معرفی سایت اپلود دایمی برای عکس

پست های پیشنهاد شده

سلام ب همه

من میخوام عکس های سایتم رو یه جایی آپلود کنم ک دایمی بمونهو لینک مستقیم بهم بده ک بتونم داخل صفحات سایت استفاده کنم.

کسی تجربه ای داره؟

سایت خاصی هست ک هم امن باشه هم بعد یه سال جم نکن برن؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اگه عکس های استایل سایت خود سایت رو میخوای جای دیگه آپلود کنی لینک کنی این کار باعث یک دیلی یا تاخیر تو لود صفحه سایتتون میشه وگرنه منظورتان چیز دیگه ای هست میتونید از آپلود سنتر های خوب فارسی استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mahdiganji گفته است :

سلام دوست عزیز

اگه عکس های استایل سایت خود سایت رو میخوای جای دیگه آپلود کنی لینک کنی این کار باعث یک دیلی یا تاخیر تو لود صفحه سایتتون میشه وگرنه منظورتان چیز دیگه ای هست میتونید از آپلود سنتر های خوب فارسی استفاده کنید.

ن منظورم عکس هایی هست ک داخل پست ها قرار دارن

مثلا تصویر شاخص رو میخوام از لینک نمایش بدم

چند سال پیش از 7 upload استفاده میکردم ک ایرانی بود ولی خب متاسفانه بعد یک سال از روی کره ی زمین محو شدن و هر چی زحمت کشیده بودم از بین رفت

میخواستم ببینم سایت بهتری هست ک بشه بهش اعتماد کرد یا ب نظر شما هاست دانلود بخرم بهتر؟

لینک به ارسال

دوست عزیزم،

اگر که تعداد عکس هاتون و حجمشون خیلی بالاس پیشنهاد من به شما استفاده از هاست دانلود، و اگر که نه از آپلود سنتر های خوب فارسی با سابقه ( پبکو فایل مزایا رایگان هست تا سقف 20 گیگ سرعتش نسبت به آپلود سنتر های دیگه بالاتره امکاناتش خوبه راحت فایل ها رو میتونی مدیریت کنی ) یا ( آپلود بوی مزایا رایگان تا سقف 80 گیگ فکر میکنم سرعتش خوبه امکاناتش خوبه معایبش هم اینه 60 70 ثانیه معطل میکنه) یا (شاتل لند  رایگان تا سقف 150 گیگ سرعتش خیلی خوبه لینک مستقیم دانلود هم میده امکاناتش هم عالیه فقط اگه فایل هات توی 90 روز دانلود نشدن اتوماتیک حذفشون میکنه) خارجی هم من file.io رو پیشنهاد میکنم امکاناتش خیلی کامله بازم باید خودت همرو تست کنی ببینی کدوم برات راحت تره از نظر رابط کاربری و امکاناتش برات بیشتر

لینک به ارسال
در در 4/14/2020 at 17:54، mohammad533 گفته است :

سلام ب همه

من میخوام عکس های سایتم رو یه جایی آپلود کنم ک دایمی بمونهو لینک مستقیم بهم بده ک بتونم داخل صفحات سایت استفاده کنم.

کسی تجربه ای داره؟

سایت خاصی هست ک هم امن باشه هم بعد یه سال جم نکن برن؟

توضیحات آقای MahdiGanji کامل بود

ولی به نظرم بنده بهتره که این کار رو انجام ندید یک هاست ارزان قیمت تهیه کنید خیلی بهتر از استفاده از آپلود سنتر های عمومی هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...