رفتن به مطلب

تغییر آدرس سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من  نقشه سایت از افزونه یاست سئو استفاده میکنم اما تازگیا بعضی سایتهای ربات دیگه از طریق فید از سایتمون کپی نمیکنن بلکه با سایتمپ کل آرشیو سایت رو در یک لحظه کپی میکنن!!! (یعنی آش رو با جاش)

حالا میخوام آدرس سایتمپ رو تغییر بدم که کسی نفهمه آدرسش چیه. چجوری میشه اینکار رو کرد؟ الان به صورت پیشفرض sitemap_index.xml هست میخوام مثلا بشه sitemap639895.xml

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام خدمت شما

افزونه یاست سئو بطور پیش فرض فایلی با نام  sitemap_index.xml را برای آرشیو یا سایت مپ ایجاد میکنه برای تغییر نیاز به یک برنامه نویس دارید که بتونه به شما کمک کنه اما برای تغییر نام این فایل درون هاست

روش تغییر از طریق هاست :

وارد هاست خود شوید و سپس بر روی file manager کلیک کنید وارد پوشه public_html و در پوشه فایل های زیادی را می بینید ما قصد داریم فایل مورد نظر شما که بطور پیش فرض در اینجا با نام sitemap_index.xml یا sitemap.xml رو تغییر نام بدیم پس sitemap_index.xml را در همین جا پیدا میکنیم مانند تصویر زیر :

Untitled1649.jpg.5ddc33a57449a46f1b83fc6dd9255a6d.jpg

بر روی کلمه دابل کلیک میکنیم تا rename بشه البته میتونید راست کلیک هم کنید و گزینه rename رو انتخاب کنید سپس نام فایل مورد نظرتون رو به sitemap639895.xml

تغییر بدید و در پایان enter کنید. یک تب جدید باز کنید در اول به جای samplesite آدرس سایت خود و عبارت بعدی نام فایل شماست  samplesite.ir/sitemap639895.xml 

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه .

حالا با این کار مشکلی در عملکرد سایتمپ به وجود نمیاد؟ چون الان رتبه الکسای سایت ما 2 هزار هست و نمیخوام مشکل سئو پیدا کنه.

میخوام فقط ترفندی بزنیم که به سایتمپ دسترسی نداشته باشن

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

احتراما،

ببینید دوست عزیز این یک روش برای تغییر نام هست ! شما اگر دائم در حال بروزرسانی سایت هستید نیاز به این دارید که هر چند روز فایلی که تغییر نام دادید را با روش فوق جایگزین و بروزرسانی کنید تا محتوای جدیدی که ایجاد میکنید توسط ربات ها و موتور های جستجو ایندکس بشه من این روش رو بهتون پیشنهاد نمیکنم چون کار درستی نیست اما اگر که حتما می خواهید اینکار انجام بشه بعد از تغییر نام سایت مپ ، حتما توی گوگل سرچ کنسول آدرس سایت مپ جدید رو وارد کنید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mahdiganji گفته است :

احتراما،

ببینید دوست عزیز این یک روش برای تغییر نام هست ! شما اگر دائم در حال بروزرسانی سایت هستید نیاز به این دارید که هر چند روز فایلی که تغییر نام دادید را با روش فوق جایگزین و بروزرسانی کنید تا محتوای جدیدی که ایجاد میکنید توسط ربات ها و موتور های جستجو ایندکس بشه من این روش رو بهتون پیشنهاد نمیکنم چون کار درستی نیست اما اگر که حتما می خواهید اینکار انجام بشه بعد از تغییر نام سایت مپ ، حتما توی گوگل سرچ کنسول آدرس سایت مپ جدید رو وارد کنید.

پس این روش کار حرفه ای نیست.

روشی وجود نداره که بشه جلوی سایت کپی کار رو گرفت که از طریق سایتمپ همه چیز رو کپی نکنه؟ چون به محض انتشار مطلب سریع اون سایت کپیش میکنه:(

راهی به ذهنتون نمیرسه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

پس این روش کار حرفه ای نیست.

روشی وجود نداره که بشه جلوی سایت کپی کار رو گرفت که از طریق سایتمپ همه چیز رو کپی نکنه؟ چون به محض انتشار مطلب سریع اون سایت کپیش میکنه:(

راهی به ذهنتون نمیرسه؟

تنها چیزی که به نظر من میرسه اینه با کد جلوی کپی عکسای مطالب سایتتون رو بگیرید

اینجوریه ادرس های عکس های شما میره توی مطالب اونا برا سئو خوبه :D یا امکان داره کپی نشه کلا

توی گوگل سرچ کن جلوگیری از دزدی مطالب سایت

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، kasra.radfar گفته است :

تنها چیزی که به نظر من میرسه اینه با کد جلوی کپی عکسای مطالب سایتتون رو بگیرید

اینجوریه ادرس های عکس های شما میره توی مطالب اونا برا سئو خوبه :D یا امکان داره کپی نشه کلا

توی گوگل سرچ کن جلوگیری از دزدی مطالب سایت

چجوری جلوشو بگیریم؟ میشه راهشو بگی ممنونم

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

چجوری جلوشو بگیریم؟ میشه راهشو بگی ممنونم

من نمیدونم موضوع سایت شما چیه

ولی خب چند تا راه هست اگه اونا یکدفعه کل مطالب شما و کپی میکنن خب قاعدتا نمیان ویرایش کنن مطلبو

بخاطر همین شما میتونی

1 توی هر مطلبی ک میزاری چندتا لینک سایت خودتو بزاری

2 با افزونه واتمارک روی عکسا ادرس سایتت رو بزنی

اینجوری مطالبی که از سایت شما کپی میشه به نفع شماست

هم بک لینک زیادی برای شما ایجاد میشه هم اسم سایتتون رو عکسا هست

الان قیمت خرید بک لینک بالاس:D شما رایگان بدست میاری

اینجا رو هم مطالعه کن بد نیست

https://mihanwp.com/prevent-image-theft/

ویرایش شده توسط kasra.radfar
لینک به ارسال

نه این چیزی که میفرمایید مفید نیست.

1- یه افزونه نصب کردن که همه لینکهای خارجی رو نوفالو میکنه

2- واترمار رو همه عکسامون هست ولی چه فایده وقتی توی گوگل عکسا برای سایت اونا بالا میاد و همه کلیکها رو میبرن

3- من میخوام کاری کنم که حداقل عکسا توی سایتشون نمایش داده نشه

لینک به ارسال

کسی راهی سراغ نداره توی اومدن مطالب تو سایتمپ تاخیر ایجاد کرد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...