رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

اول تشکر می کنم از شما به خاطر انجمن خیلی خوبتون که مطالب خوبی قرار میدین

من میخواستم یه سایت با ورد پرس طراحی کنم که یه پایگاه داده باشه و بتونه برای مدرسه به کار بره مثلا امکان تعریف دانش آموز معلم ودرس رو داشته باشه نمره ها رو بشه وارد کرد و خیلی کارهای کاربردی دیگر لطفا راهنمایی کنید چه جوری من این سایتو طراحی کنم ایا افزونه یا قالبی هست که بتونم این کارا رو کنم.تشکر میکنم از شما

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

برای ایجاد کاربر خود وردپرس این امکان رو داره. برای ارسال نمرات هم مشا میتونید با افزونه یا بصورت دستی جدول نمرات رو ایجاد و ارسال کنید.

اگر موراد رو بصورت جزئی و با توضیح بگید بهتر میشه کمک کرد.

لینک به ارسال

سلام

اول تشکر می کنم از شما به خاطر انجمن خیلی خوبتون که مطالب خوبی قرار میدین

من میخواستم یه سایت با ورد پرس طراحی کنم که یه پایگاه داده باشه و بتونه برای مدرسه به کار بره مثلا امکان تعریف دانش آموز معلم ودرس رو داشته باشه نمره ها رو بشه وارد کرد و خیلی کارهای کاربردی دیگر لطفا راهنمایی کنید چه جوری من این سایتو طراحی کنم ایا افزونه یا قالبی هست که بتونم این کارا رو کنم.تشکر میکنم از شما

سلام

من خودمم زیاد با افزونه ها آشنا نیستم

ولی میتونی از اسکریپت نمرا استفاده کنی

از این ادرس http://nomra.ir/ میتونی این اسکریپت رو بگیری و اگه نیاز به راهنمایی داشتی کمکت کنند

ویرایش شده توسط JenGelbert
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...