رفتن به مطلب

با عرض پوزش، شما مجاز نیستید این نوشته را ویرایش کنید.

abolfazl62

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من چند روزه وارد سایتم میشم و میخوام پست ارسال کنم ولی نمیتونم .

سمت چپ پنجره انتشار فقط شده فرستادن برای بازبینی
و گزینه های دیگه اش نیست

فرستادن برای بازبینی رو هم میزنم این خطا رو میده بهم

با ایدی مدیریت هم وارد میشم

کاربر جدید هم میسازم متاسفانه نمیشه

وردپرسم رو هم آپدیت کردم ولی این نوشته وردپرس 5.4 دردسترس است! لطفا هم‌اکنون به‌روزرسانی نمایید. پاک نشده

روش میزنم اپدیت بشه این رو میده

یک خطای مهم در وب سایت شما وجود داشت. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید.

ولی کاری نمیشه،ممنون میشم دوستان راهنماییم کنید تا مشکلم برطرف بشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، abolfazl62 گفته است :

با سلام

من چند روزه وارد سایتم میشم و میخوام پست ارسال کنم ولی نمیتونم .

سمت چپ پنجره انتشار فقط شده فرستادن برای بازبینی
و گزینه های دیگه اش نیست

فرستادن برای بازبینی رو هم میزنم این خطا رو میده بهم

با ایدی مدیریت هم وارد میشم

کاربر جدید هم میسازم متاسفانه نمیشه

وردپرسم رو هم آپدیت کردم ولی این نوشته وردپرس 5.4 دردسترس است! لطفا هم‌اکنون به‌روزرسانی نمایید. پاک نشده

روش میزنم اپدیت بشه این رو میده

یک خطای مهم در وب سایت شما وجود داشت. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید.

ولی کاری نمیشه،ممنون میشم دوستان راهنماییم کنید تا مشکلم برطرف بشه

این مشکل داره ینی سایتت یا ایمیلتو چک کن خطا به ایمیلت ارسال شده

یا دیباگ کن ببین مشکل چیه

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، kasra.radfar گفته است :

این مشکل داره ینی سایتت یا ایمیلتو چک کن خطا به ایمیلت ارسال شده

یا دیباگ کن ببین مشکل چیه

از یه افزونه قدیمی ایراد گرفته بود 
اون رو حذف کردم ولی درست نشد و همینجوری مونده

لینک به ارسال

دیباگ هم کردم این رو داد

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکل از WordPress.org یا تنظیمات سرویس‌دهنده شما باشد. اگر کماکان این مشکلات ادامه داشت، لطفا سری به انجمن‌های پشتیبانی بزنید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفاً با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/psddlir/public_html/wp-includes/update.php on line 388

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکل از WordPress.org یا تنظیمات سرویس‌دهنده شما باشد. اگر کماکان این مشکلات ادامه داشت، لطفا سری به انجمن‌های پشتیبانی بزنید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفاً با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/psddlir/public_html/wp-includes/update.php on line 578

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/psddlir/public_html/wp-content/plugins/wp-farsi/includes/wpfa_admin.php on line 19

Notice: Undefined index: template in /home/psddlir/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/bsf-core/index.php on line 448

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، abolfazl62 گفته است :

دیباگ هم کردم این رو داد

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکل از WordPress.org یا تنظیمات سرویس‌دهنده شما باشد. اگر کماکان این مشکلات ادامه داشت، لطفا سری به انجمن‌های پشتیبانی بزنید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفاً با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/psddlir/public_html/wp-includes/update.php on line 388

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکل از WordPress.org یا تنظیمات سرویس‌دهنده شما باشد. اگر کماکان این مشکلات ادامه داشت، لطفا سری به انجمن‌های پشتیبانی بزنید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفاً با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/psddlir/public_html/wp-includes/update.php on line 578

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/psddlir/public_html/wp-content/plugins/wp-farsi/includes/wpfa_admin.php on line 19

Notice: Undefined index: template in /home/psddlir/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/bsf-core/index.php on line 448

افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...