رفتن به مطلب

تداخل کلود فلیر و افزونه های کش وردپرس

Reka

پست های پیشنهاد شده

سلام.
آیا تداخلی بین افزونه های کش وردپرس(autoptimize یا wp-rocket  و ..) و فضاهای ابری مثل کلود فلیر یا آروان کلود و .. وجو داره؟
من روی سایتی، autoptimize  رو نصب کردم و بعد رفتم کلود فلیر رو فعال کردم بعد از چند روز سایت از دسترس خارج شد، کلود فلیر رو که غیر فعال کردم، سایت مجددا در دسترس قرار گرفت.
میخواستم بدونم دلیلش چیه و چجوری میشه هم از افزونه کش استفاده کرد و هم از ابر کلود یا ..

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Reka گفته است :

سلام.
آیا تداخلی بین افزونه های کش وردپرس(autoptimize یا wp-rocket  و ..) و فضاهای ابری مثل کلود فلیر یا آروان کلود و .. وجو داره؟
من روی سایتی، autoptimize  رو نصب کردم و بعد رفتم کلود فلیر رو فعال کردم بعد از چند روز سایت از دسترس خارج شد، کلود فلیر رو که غیر فعال کردم، سایت مجددا در دسترس قرار گرفت.
میخواستم بدونم دلیلش چیه و چجوری میشه هم از افزونه کش استفاده کرد و هم از ابر کلود یا ..

سلام

سایت من روی کلودفلر هست و همچنین افزونه راکت هم نصب کردم و هیچ مشکلی ندارم. اگر از دسترس خارج بشه از تنظیمات هاست هست که بایستی با مدیر هاست هماهنگ باشید

لینک به ارسال

بسیار عالی،

افزونه autoptimize رو هم تست کردین؟
افزونه ی کلود فلیر هم نصب کردین؟

کش کلود فلیر رو غیر فعال کردین؟
اینکه یکبار افزونه سایت رو کش کنه، و یکبار کلود فلیر، مشکل ساز نمیشه؟

ویرایش شده توسط Reka
لینک به ارسال

سلام

من هم از کلودفلر و افزونه راکت استفاده میکنم ،مشکلی ایجاد نکرده تا بحال ،کش جفتش هم فعاله، افزونه کلودفر هم نصب کردم

کش کلود فلر هم غیرفعال کردم و همه مواردی که گفتیو تست کردم قبلا 

هیچ مشکلی ایجاد نکرده

مشکل قطع شدن از جای دیگست احتمالا

آدرس سایتتو بده بررسی کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Reka گفته است :

بسیار عالی،

افزونه autoptimize رو هم تست کردین؟
افزونه ی کلود فلیر هم نصب کردین؟

کش کلود فلیر رو غیر فعال کردین؟
اینکه یکبار افزونه سایت رو کش کنه، و یکبار کلود فلیر، مشکل ساز نمیشه؟

لازم نیست برای کش و سرعت سایت چند افزونه نصب کنید و فعلا بهترین گزینه افزونه راکت هست یکی رو نصب کنید و تنظیماتشو درست انجام بدین. افزونه های زیاد باعث تداخل و مشکل و همچنین ایجاد باگ میکنه.

منظور من از کلودفلر سایت https://www.cloudflare.com/ هست.

هاستم سایر روی کلودفلر برد ولی کش نمیکنه. همانطوری که گفتم بهتره فقط یک افزونه سایتتونو کش کنه و کش هاستم که جدا هست و روی کش افزونه ها تداخلی نداره

لینک به ارسال

ممنونم..

تصویر 1 : اگر ابر مثل عکس غیر فعال باشه، سایت کاملا سالم بالا میاد و در گزارش GT همچنان use a cdn ، صفر هستش.

تصویر 2 :  ابر کلودفلیر رو غیر فعال میکنم سایت ارور تصویر 3 رو میده

1.png

2.png

3.png

لینک به ارسال

بالا نیومدن سایتت بخاطر SSL کلودفلره

SSL هاستتو فعال کن و SSL کلودفلرو روی Flexible تنظیم کن و تست کن

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...