رفتن به مطلب
peykfa

خطای 504 در هنگام برگشت از درگاه پرداخت

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام لطفا کمکم کنید

قبل هر چیزی بگم که برای این ارور با کارشناسان هاست سایت و درگاه بانک صحبت کردم خلاصه اینکه کارشناس های سرویس دهنده هاست میگن سایت بنده زمانی که تراکنش صورت میگیره و قراره برگرده به سایت خودمون و اطلاعات تراکنش مثل کد رهگیری و فاکتور رو به مشتری نشون بده تلاش داره به این ای پی اتصال پیدا کنه 149.154.167.220 که هیچ ارتباطی گویا با سایت ما نداره

ما از فرروشگاه ساز ووکامرس استفاده میکنیم و کارشناسان اعلام کردن که این مشکل رو با برنامه نویس در میون بزارید

حالا دوستانی که از برنامه نویسی سر در میارن بگن این مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد یک سال هست اصلا همچین مشکلی نداشتیم و یهو بوجود اومده

خواهشا کمک کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، peykfa گفته است :

دوستان سلام لطفا کمکم کنید

قبل هر چیزی بگم که برای این ارور با کارشناسان هاست سایت و درگاه بانک صحبت کردم خلاصه اینکه کارشناس های سرویس دهنده هاست میگن سایت بنده زمانی که تراکنش صورت میگیره و قراره برگرده به سایت خودمون و اطلاعات تراکنش مثل کد رهگیری و فاکتور رو به مشتری نشون بده تلاش داره به این ای پی اتصال پیدا کنه 149.154.167.220 که هیچ ارتباطی گویا با سایت ما نداره

ما از فرروشگاه ساز ووکامرس استفاده میکنیم و کارشناسان اعلام کردن که این مشکل رو با برنامه نویس در میون بزارید

حالا دوستانی که از برنامه نویسی سر در میارن بگن این مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد یک سال هست اصلا همچین مشکلی نداشتیم و یهو بوجود اومده

خواهشا کمک کنید

ممنون

درود 

تغییری توی سورس ایجاد نکردید ؟! سرور شما کجاست ؟

ip فوق رو بررسی کردم هیچ ربطی به سایت شما نداره (آمستردام) 

لینک بدید تا بررسی بیشتری انجام بدم

لینک به ارسال

سلام - بنده تا حدی که امکان داشت بررسی کردم اما نیاز به دیدن سورس هست واسه بررسی بیشتر --- اما پیشنهاد میکنم

شما یه نسخه ووکامرس خام رو روی قبلی اکسترکت کنید

در نهایت وردپرس و افزونه ها تون رو خصوصا ووکامرس آپدیت کنید

اگه هم مقدور هست بک آپ سایت رو برگردون به قبل بوجود اومدن مشکل  تا مشکلت حل بشه

فقط یادت باشه قبل از هر کاری نسخه پشتیبان بگیرید

موفق باشی

لینک به ارسال
در در 4/9/2020 at 13:04، majidchamran گفته است :

سلام - بنده تا حدی که امکان داشت بررسی کردم اما نیاز به دیدن سورس هست واسه بررسی بیشتر --- اما پیشنهاد میکنم

شما یه نسخه ووکامرس خام رو روی قبلی اکسترکت کنید

در نهایت وردپرس و افزونه ها تون رو خصوصا ووکامرس آپدیت کنید

اگه هم مقدور هست بک آپ سایت رو برگردون به قبل بوجود اومدن مشکل  تا مشکلت حل بشه

فقط یادت باشه قبل از هر کاری نسخه پشتیبان بگیرید

موفق باشی

دوست عزیز سلام ممنون از کمکی که کردی من از هاست نسخه پشتیبان استفاده کردم ولی همچنان این مشکل وجود داره حالا اکسترکت ووکامرس به چه شکل هست مثل نصب افزونه جدید یا روش خاصی داره؟

ممنون

لینک به ارسال
در در 4/15/2020 at 18:30، peykfa گفته است :

دوست عزیز سلام ممنون از کمکی که کردی من از هاست نسخه پشتیبان استفاده کردم ولی همچنان این مشکل وجود داره حالا اکسترکت ووکامرس به چه شکل هست مثل نصب افزونه جدید یا روش خاصی داره؟

ممنون

یه کم سخته واسه شما چون فایل ها رو جاهای محتلف باید کپی کنید و ممکنه مشکلات شما رو بیشتر از قبل کنه . معمولا این جور مواقع مشکل از هاست و سرور هست نه سایت شما و همچنین متاسفانه جواب پشتیبان هاست شما خیلی حرفه ای نیست و فقط رفع تکلیف به نظر میرسه

کاری که شما لطف میکنید انجام می دید

یه فایل htaccess بهینه شده رو از یه جای معتبر دانلود و جایگزین فایل خودتون کنید و دیتابیس خودتون رو بهینه سازی کنید. و بازم عرض میکنم احتمال بسیار زیاد مشکل از سمت سرور شماست و بهتر بود از یک سرور مناسب استفاده کنید نه صرفا ارزانتر

انشاالله که مشکلتون حل بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط ehsanasgari
      میخواهم یک بخش توی سایت قراربدهم به نام فروش عمده که همان جنس های بخش فروشگاهی باشد ولی فرقش این که قیمت به صورت عمده باشد وفقط افرادی که اجازه دسترسی دارند اقدام به خرید کنند
      اگه برای راهمای هزینه ای خواستی یا سوالات بیشتری داشتید شماره تلگرام
    • توسط karimi
      درود دوستان
      یک فروشگاه حیوانات خانگی دارم. کلمات کلیدی را در گوگل پلنر چک کردم و خیلی محدود بود. مثلا برای غذای خشک سگ، فقط دو کلمه کلیدی وجود داشت در حالی که فقط برای یک برند 10 نوع غذای خشک وجود دارد. حالا چطور کلمات کلیدی را برای همه آنها استفاده کنم که مشکل پیش نیاید. خودم به نظرم رسید که این دو کلمه را در برچسب‌ها استفاده کنم و هر غذا را با مشخصات خودش به عنوان کلمه کلیدی استفاده کنم. به نظر شما این کار درست است یا کار دیگری باید انجام دهم؟
      با سپاس
    • توسط Ardalan.elf
      سلام
      من به دنبال یک افزونه یا سیستمی در وردپرس هستم که بتواند برای خرید و دریافت مواد از مشتری استفاده کنم و اطلاعات دقیق را در جایی ضبط کنم ، مانند وزن و اطلاعات شخصی که دریافت کرده است و کد رهگیری یا استعلام را ارائه می دهم تا مشتری بتواند فقط مقدار چیزی که فروخته با ببینید و دفعات و لاگ لیستی از موادی که تحویل داده است.اما من اصلاً نیازی به ورود مشتری ندارم ، همه چیز توسط اپراتور مدیر انجام می شود و شما فرض کنید حضوری مواد دریافت میشه و فقط می تونه آنلاین مشاهده کنه.
      از طرف دیگر من به سیستمی نیاز دارم که اگر کسی بخواهد این مواد را بصورت حضوری یا آنلاین از ما خریداری کند ، هم بتواند که خوب این بخش کار فروشگاهه
      من خیلی تو افزونه های Woocommerce جستجو کردم و با سیستم هایی شبیه multi vendor inventory and multi market روبرو شدم که اینا جزئیات و قابلیت هایی داره که اصلا من نیاز ندارم
      مشتری قرار نیست لاگین بشه برای فروش کالاش بلکه توسط اپراتور به صورت حضوری دریافت و ثبت میشه و فقط یک کد تحویلش داده میشه
      صرفا اپراتور تحویل میگیره و  ثبت می کنه
      اگر نخوام کل سیستم رو برنامه نویسی کنم، کسی افزونه ای مشابه می شناسد؟
      برای نمونه نگاهی به افزونه https://wordpress.org/plugins/order-tracking/ انداختم دقیقا کاری رو انجام می ده که نیاز دارم، ولی این افزونه برای اینکار ساخته نشده، من لزوما نمی خوام از دیتا بیس ووکامرس بخونه، دستی توسط اپراتور سفارش ها ثبت میشه و موجودی انبار کم و زیاد بشه ( در صورت فروش حضوری یا آنلاین که فروش حضوریش رو اپراتور تغییر بده)
      ممنون میشم اگر کمک کنید
      ولی تا اینجا کار فقط smart table ها کار منو راه می ندازه که خب دنبال یک چیزی خیلی پیشرفته تر هستم
      یک نمونه مشابه هم ببینم کافی تا بدونم دنبال چه سیستم هایی شبیه باید باشم
    • توسط omid1374
      سلام دوستان . من میخوام ووکامرس رو ب ایمالز وصل کنم . ب پشتیبانی ایمالز پیام که دادم گفتن باید کدی بنویسید ک خروجیش بصورت زیر باشه . لطفا اگر اشنایی دارید . حتی جزئی کمک کنید . ممنون   
      https://youpin.ir/site/api/v1/plugins/emalls/products?page=1&size=25
    • توسط zeinab99
      سلام دوستان من 10 تا category محصول دارم که برای هر کدوم یک برگه ساختم و بعد از ایجاد هر محصول و وارد کردن اون به دسته مربوط به خودش این محصولات به برگه مشخصی که میخوام وارد نمیشن .
      مثلا یک برگه دارم به اسم ساعت تمام محصولات ساعت میخوام توی این برگه نمایش داده بشن ولی این اتفاق نمی افته 
      ممنون میشم راهنمایی کنید
  • اضافه کردن...