رفتن به مطلب

خطای 504 در هنگام برگشت از درگاه پرداخت

peykfa

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام لطفا کمکم کنید

قبل هر چیزی بگم که برای این ارور با کارشناسان هاست سایت و درگاه بانک صحبت کردم خلاصه اینکه کارشناس های سرویس دهنده هاست میگن سایت بنده زمانی که تراکنش صورت میگیره و قراره برگرده به سایت خودمون و اطلاعات تراکنش مثل کد رهگیری و فاکتور رو به مشتری نشون بده تلاش داره به این ای پی اتصال پیدا کنه 149.154.167.220 که هیچ ارتباطی گویا با سایت ما نداره

ما از فرروشگاه ساز ووکامرس استفاده میکنیم و کارشناسان اعلام کردن که این مشکل رو با برنامه نویس در میون بزارید

حالا دوستانی که از برنامه نویسی سر در میارن بگن این مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد یک سال هست اصلا همچین مشکلی نداشتیم و یهو بوجود اومده

خواهشا کمک کنید

ممنون

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، peykfa گفته است :

دوستان سلام لطفا کمکم کنید

قبل هر چیزی بگم که برای این ارور با کارشناسان هاست سایت و درگاه بانک صحبت کردم خلاصه اینکه کارشناس های سرویس دهنده هاست میگن سایت بنده زمانی که تراکنش صورت میگیره و قراره برگرده به سایت خودمون و اطلاعات تراکنش مثل کد رهگیری و فاکتور رو به مشتری نشون بده تلاش داره به این ای پی اتصال پیدا کنه 149.154.167.220 که هیچ ارتباطی گویا با سایت ما نداره

ما از فرروشگاه ساز ووکامرس استفاده میکنیم و کارشناسان اعلام کردن که این مشکل رو با برنامه نویس در میون بزارید

حالا دوستانی که از برنامه نویسی سر در میارن بگن این مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد یک سال هست اصلا همچین مشکلی نداشتیم و یهو بوجود اومده

خواهشا کمک کنید

ممنون

درود 

تغییری توی سورس ایجاد نکردید ؟! سرور شما کجاست ؟

ip فوق رو بررسی کردم هیچ ربطی به سایت شما نداره (آمستردام) 

لینک بدید تا بررسی بیشتری انجام بدم

لینک به ارسال

سلام - بنده تا حدی که امکان داشت بررسی کردم اما نیاز به دیدن سورس هست واسه بررسی بیشتر --- اما پیشنهاد میکنم

شما یه نسخه ووکامرس خام رو روی قبلی اکسترکت کنید

در نهایت وردپرس و افزونه ها تون رو خصوصا ووکامرس آپدیت کنید

اگه هم مقدور هست بک آپ سایت رو برگردون به قبل بوجود اومدن مشکل  تا مشکلت حل بشه

فقط یادت باشه قبل از هر کاری نسخه پشتیبان بگیرید

موفق باشی

لینک به ارسال
در در 4/9/2020 at 13:04، majidchamran گفته است :

سلام - بنده تا حدی که امکان داشت بررسی کردم اما نیاز به دیدن سورس هست واسه بررسی بیشتر --- اما پیشنهاد میکنم

شما یه نسخه ووکامرس خام رو روی قبلی اکسترکت کنید

در نهایت وردپرس و افزونه ها تون رو خصوصا ووکامرس آپدیت کنید

اگه هم مقدور هست بک آپ سایت رو برگردون به قبل بوجود اومدن مشکل  تا مشکلت حل بشه

فقط یادت باشه قبل از هر کاری نسخه پشتیبان بگیرید

موفق باشی

دوست عزیز سلام ممنون از کمکی که کردی من از هاست نسخه پشتیبان استفاده کردم ولی همچنان این مشکل وجود داره حالا اکسترکت ووکامرس به چه شکل هست مثل نصب افزونه جدید یا روش خاصی داره؟

ممنون

لینک به ارسال
در در 4/15/2020 at 18:30، peykfa گفته است :

دوست عزیز سلام ممنون از کمکی که کردی من از هاست نسخه پشتیبان استفاده کردم ولی همچنان این مشکل وجود داره حالا اکسترکت ووکامرس به چه شکل هست مثل نصب افزونه جدید یا روش خاصی داره؟

ممنون

یه کم سخته واسه شما چون فایل ها رو جاهای محتلف باید کپی کنید و ممکنه مشکلات شما رو بیشتر از قبل کنه . معمولا این جور مواقع مشکل از هاست و سرور هست نه سایت شما و همچنین متاسفانه جواب پشتیبان هاست شما خیلی حرفه ای نیست و فقط رفع تکلیف به نظر میرسه

کاری که شما لطف میکنید انجام می دید

یه فایل htaccess بهینه شده رو از یه جای معتبر دانلود و جایگزین فایل خودتون کنید و دیتابیس خودتون رو بهینه سازی کنید. و بازم عرض میکنم احتمال بسیار زیاد مشکل از سمت سرور شماست و بهتر بود از یک سرور مناسب استفاده کنید نه صرفا ارزانتر

انشاالله که مشکلتون حل بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...