رفتن به مطلب

سوال درباره چند سایته

t-51

پست های پیشنهاد شده

سلام. 

وقت بخیر خدمت همه عزیزان. 

ببخشید من صاحب یک وب سایت هستم اما به نوعی شبکه کردم روی هم. 

مثلا قسمت دانلود با یه قالب و داشبورد دیگه کار میکنه

آدرس اصلی 

Killer-gamers.ir

اما قسمت دانلود 

Killer-gamers.ir/Downloads

آیا به این روش لازمه که همه قسمت ها رو مثل قسمت سایت به گوگل معرفی کنم و براشون نقشه سایت بسازم تا گوگل بتونه ایندکس کنه؟ 

و البته آیا گوگل آمار همه قسمت ها و بخش های سایت و میخونه یا فقط آمار اصلی رو حساب میکنه یعنی دامنه اصلی که نقشه رو داره از سایت. 

و آیا میتونه بقیه قسمت ها رو میتونه از طریق دامنه اصلی ایندکس کنه؟ 

لطفا اگر میتونید کمک کنید دریغ نکنید. 

لینک به ارسال
در در 4/8/2020 at 12:25، t-51 گفته است :

سلام. 

وقت بخیر خدمت همه عزیزان. 

ببخشید من صاحب یک وب سایت هستم اما به نوعی شبکه کردم روی هم. 

مثلا قسمت دانلود با یه قالب و داشبورد دیگه کار میکنه

آدرس اصلی 

Killer-gamers.ir

اما قسمت دانلود 

Killer-gamers.ir/Downloads

آیا به این روش لازمه که همه قسمت ها رو مثل قسمت سایت به گوگل معرفی کنم و براشون نقشه سایت بسازم تا گوگل بتونه ایندکس کنه؟ 

و البته آیا گوگل آمار همه قسمت ها و بخش های سایت و میخونه یا فقط آمار اصلی رو حساب میکنه یعنی دامنه اصلی که نقشه رو داره از سایت. 

و آیا میتونه بقیه قسمت ها رو میتونه از طریق دامنه اصلی ایندکس کنه؟ 

لطفا اگر میتونید کمک کنید دریغ نکنید. 

سلام.

برای بخش دانلود بهتر بود از ساب دامین استفاده می کردید نه دو وردپرس متفاوت. اگر سایتتون تازه تاسیس هست این مورد را حتما درست کنید که فردا مشکلی ایجاد نشه.

اگر حجم فایل هاتون زیاد است هاست دانلود براش تهیه کنید و هاست دانلود را به وردپرس سایت اصلیتون وصل کنید. آموزشش در نت هست و پشتیبان هاست دانلود هم معمولا این کار را انجام میدن.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sir1 گفته است :

سلام.

برای بخش دانلود بهتر بود از ساب دامین استفاده می کردید نه دو وردپرس متفاوت. اگر سایتتون تازه تاسیس هست این مورد را حتما درست کنید که فردا مشکلی ایجاد نشه.

اگر حجم فایل هاتون زیاد است هاست دانلود براش تهیه کنید و هاست دانلود را به وردپرس سایت اصلیتون وصل کنید. آموزشش در نت هست و پشتیبان هاست دانلود هم معمولا این کار را انجام میدن.

چه مشکلی ایجاد میشه؟ 

سایت تازه تأسیس هست و نقشه رو به بقیه ندادم فقط قسمت اصلی 

لینک به ارسال

ایجاد کردن دو پیشخوان برای یک سایت و یک ساب فولدر تا حالا جایی ندیدم و توصیه نمیشه. برای همین گفتم. باید اصولی پیش برید که فردا هزینه نگهداری و ... بیاد پایین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...