رفتن به مطلب

مشکل منطقه زمانی پیشفرض بعد از آپدیت وردپرس به نسخه 5.4

پست های پیشنهاد شده

در در ۱۳۹۹/۵/۲۳ در 10:03، webdeveloper گفته است :

سلام

متاسفانه با تغییر این مورد هم مشکل برطرف نشد

هاستینگ: برتینا

نسخه : 5.5 wp

سلام چون دیدم این سوال رو چند جا پرسیدین و مشکل خودم هم بود گفتم بهتون اطلاع بدم.

توجه کنید این مشکل از قالب شماست.

بنده هم فکر میکردم مشکل از سرور هستش اما پیگیری کردم متوجه شدم از سمت اون ها نیست.

بعد هم گشتم دنبال دلیل گفتن به خاطر افزونه پارسی دیت هستش اما با غیرفعال سازی و حذف اون هم مشکل حل نمیشد پس مشکل از افزونه پارسی دیت هم نیست چون با بروزرسانی چند ماه پیش حل شده این مشکل.

مشکل از قالب شماست بنده به پشتیبان قالب گفتم و مشکل حل شد.

در نسخه های قبل وردپرس منطقه زمانی به صورت اتوماتیک قابل تنظیم نبود تاریخ و ... به وقت تهران نمایش داده نمیشد برای همین در function کدی رو قرار میدند طراحان قالب برای این مورد که با آپدیت وردپرس نیازی به این کد نیست و با حذف اون مشکل حل میشه. به هرحال بهتره قالبتون رو چک کنید چون پارسی دیت با نسخه جدید وردپرس تداخل و ایرادی نداره.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۱/۲۱ در 14:44، ashena گفته است :

سلام

دوستان این مشکل از بسته پارسی ساز ایجاد شده

به محض اینکه این افزونه رو غیرفعال میکنم مشکل زمانبندی پست حل میشه

لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل برطرف بشه

دوست عزیز سلام 

واقعا افزونه جلالی مشکل داره و بعد از غیرفعال کردنش مشکل حل شد ولی من بعد از این کار رفتم و افزونه پارسی دیت رو ریختم و هم مشکلم حل شد هم تاریخ فارسی شد

لطفا از افزونه ها و برنانه نویس های خوب ایرانی اینجوری بد نگید  

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۱/۱۵ در 22:12، aamaar گفته است :

سلام
امروز بعد از این که وردپرس رو به نسخه 5.4–fa_IR آپدیت کردم در قسمت "سلامت سایت" با خطای زیر مواجه شدم:

بعدش هم که کلا اجازه نمیده هیچ پست جدیدی درج کنم یا پست های قبلی رو ویرایش کنم و یه صفحه سفید میاد با این خطا:

لطفا راهنمایی کنید. بخدا دلمون از هرچی آپدیت وردپرسه سیر شده هر آپدیتی میاد ما ته دلمون هی باید بلرزه که بعدش قراره چه مکافاتی بشه.
ممنون

سلام این مشکل خیلی راحت حل میشه 

برید داخل تنظیمات وردپرس فارسی و ووکامرس فارسی تاریخو میلادی کنید 

این دو افزون تاریخو به شمسی تغییر میدن و باعث میشه این مشکل به وجود بیاد 

اگه افزونه ی فارسی دیگه ای ام دارین که تاریخو به شمسی تغییر میدن داخل تنظیماتشون برید و تاریخو میلادی کنید و مشکل حل میشه 

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام  این مشکل برام پیش اومد. افزونه های سایت رو غیر فعال کردم و بعدش دوباره یکی یکی فعالشون کردم . مشکل از افزونه وردپرس فارسی بود. که وارد بخش تنظیمات وردپرس فارسی شدم و بعدش تیک تنظیمات تاریخ و زمان رو برداشتم. مشکل حل شد. در سایت وردپرس کاربرا نوشتن که افزونه Simple Membership هم این مشکل رو ایجاد می کنه.

ویرایش شده توسط طاهره
لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان عزیزی که این مشکل رو دارند طبق این تصویری که میفرستم تیک موردی که اشاره کردم رو بردارید تا مشکلتون حل بشه

به گزینه وردپرس فارسی بروید و تیک مورد نظر رو بردارید

تنظیمات-وردپرس-فارسی-منظقه-زمانی-اولیه.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...