رفتن به مطلب

مشکل منطقه زمانی پیشفرض بعد از آپدیت وردپرس به نسخه 5.4

پست های پیشنهاد شده

سلام
امروز بعد از این که وردپرس رو به نسخه 5.4–fa_IR آپدیت کردم در قسمت "سلامت سایت" با خطای زیر مواجه شدم:

نقل قول

منطقه پیشفرض زمانی PHP نا متعبر است.

منطقه زمانی پیشفرض PHP پس از بارگذاری وردپرس با فراخوانی date_default_timezone_set() تابع تغییر یافته است. این عملکرد با محاسبات صحیح تاریخ و زمان تداخل دارد.

بعدش هم که کلا اجازه نمیده هیچ پست جدیدی درج کنم یا پست های قبلی رو ویرایش کنم و یه صفحه سفید میاد با این خطا:

نقل قول

ویرایشگر با یک خطای نابه‌هنگام مواجه شد.

لطفا راهنمایی کنید. بخدا دلمون از هرچی آپدیت وردپرسه سیر شده هر آپدیتی میاد ما ته دلمون هی باید بلرزه که بعدش قراره چه مکافاتی بشه.
ممنون

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، iranroham گفته است :

سلام
امروز بعد از این که وردپرس رو به نسخه 5.4–fa_IR آپدیت کردم در قسمت "سلامت سایت" با خطای زیر مواجه شدم:

بعدش هم که کلا اجازه نمیده هیچ پست جدیدی درج کنم یا پست های قبلی رو ویرایش کنم و یه صفحه سفید میاد با این خطا:

لطفا راهنمایی کنید. بخدا دلمون از هرچی آپدیت وردپرسه سیر شده هر آپدیتی میاد ما ته دلمون هی باید بلرزه که بعدش قراره چه مکافاتی بشه.
ممنون

با سلام

بنده هم با این مشکل مواجه هستم " منطقه زمانی پیشفرض PHP پس از بارگذاری وردپرس با فراخوانی date_default_timezone_set() تابع تغییر یافته است. این عملکرد با محاسبات صحیح تاریخ و زمان تداخل دارد. " ولی با این تفاوت که این خطا باعث شده امکان زمانبندی پست نداشته باشم.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

من که هیچ راه حلی به ذهنم نرسید (همه راه های ممکن که توی اینترنت هست رو هم امتحان کردم ولی نشد) و در نهایت با افزونه WP Downgrade به نسخه قبلی وردپرس (5.3) بازگردانی کردم و مشکلم حل شد.

این مشکل فقط یه چیز رو نشون میده به نظرم. و اون هم ضعف وحشتناک برنامه نویسای ایرانیه که افزونه هایی مثل افزونه جلالی و افزونه پارسی دیت رو بدون دقت کافی مینویسن.

لینک به ارسال

سلام کد زیر رو تغییر بدید تست بگیرید 

date_default_timezone_set('Asia/Tehran')

فایل هم wp-settings.php هست

احتمالا مشکل حل بشه

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، majidchamran گفته است :

سلام کد زیر رو تغییر بدید تست بگیرید 

date_default_timezone_set('Asia/Tehran')

فایل هم wp-settings.php هست

احتمالا مشکل حل بشه

این تغییر رو هم اعمال کردم اما مشکل همچنان باقی هست

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر

نسخه وردپرس من 5.4 هست و قسمت اتونشرم میلادیه، هرکار کردم نتونستم خورشیدی کنم
با WP Downgrade هم به نسخه های 5.3 و 5.2 دانگرید کردم ولی بازم اتونشرم میلادیه / تقویم جلالی هم جواب نداد

لطفا راهنماییم کنید

2020-04-05 21_47_12-نوشته‌ی تازه ‹ پایگاه خبری کنکاو نیوز — وردپرس.png

ویرایش شده توسط omdvlpr
لینک به ارسال

سلام

دوستان این مشکل از بسته پارسی ساز ایجاد شده

به محض اینکه این افزونه رو غیرفعال میکنم مشکل زمانبندی پست حل میشه

لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل برطرف بشه

در در 4/4/2020 at 13:56، ashena گفته است :

با سلام

بنده هم با این مشکل مواجه هستم " منطقه زمانی پیشفرض PHP پس از بارگذاری وردپرس با فراخوانی date_default_timezone_set() تابع تغییر یافته است. این عملکرد با محاسبات صحیح تاریخ و زمان تداخل دارد. " ولی با این تفاوت که این خطا باعث شده امکان زمانبندی پست نداشته باشم.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال
در در 4/4/2020 at 16:35، iranroham گفته است :

من که هیچ راه حلی به ذهنم نرسید (همه راه های ممکن که توی اینترنت هست رو هم امتحان کردم ولی نشد) و در نهایت با افزونه WP Downgrade به نسخه قبلی وردپرس (5.3) بازگردانی کردم و مشکلم حل شد.

این مشکل فقط یه چیز رو نشون میده به نظرم. و اون هم ضعف وحشتناک برنامه نویسای ایرانیه که افزونه هایی مثل افزونه جلالی و افزونه پارسی دیت رو بدون دقت کافی مینویسن.

سلام

من یکی از برنامه نویس هایی هستم که فرمودید بدون دقت کافی افزونه پارسی دیت رو نوشتیم و ضعف وحشتناک داریم :)

افزونه فوق منطقه زمانی پیش رو از خود وردپرس میگیره، و هیچ کار دیگه ای روی این بخش انجام نمیدیم:

Y7czAECJkA5EGjs8AUMYu50BAEqEdAAAACAxhHQA

لینک به ارسال

مشکل اولتون بخاطر نسخه php یا تنظیمات سرور میتونه باشه و ربطی به وردپرس نداره.

روی آخرین نسخه وردپرس که 5.4 هست، با زبان فارسی و افزونه پارسی دیت همه مواردی که گفته شده تست گرفتیم و هیچ مشکلی نیست.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 4/12/2020 at 12:47، Morteza گفته است :

مشکل اولتون بخاطر نسخه php یا تنظیمات سرور میتونه باشه و ربطی به وردپرس نداره.

روی آخرین نسخه وردپرس که 5.4 هست، با زبان فارسی و افزونه پارسی دیت همه مواردی که گفته شده تست گرفتیم و هیچ مشکلی نیست.

با سلام

بزرگوار بنده با پشتیبانی هاست هم مکاتبه کردم اما گفتن ایراد از سمت ما نیست و ممکنه تداخل افزونه ها دلیل این مشکل باشه.

بالاتر هم عرض کرده بودم با غیرفعال کردن افزونه پارسی ساز مشکل حل میشه که فعال و غیرفعال بودن این افزونه دو مشکل ایجاد میکنه : اگر فعال باشه امکان زمانبندی پست ها کار نمیکنه و اگر غیرفعال باشه تاریخ سایت میلادی میشه

ویرایش شده توسط ashena
لینک به ارسال

ببینید کلا توی افزونه کد مرتبطی با منطقه زمانی نداریم.

روی چندین وردپرس دیگه هم تست کردیم ولی مشکلی نبوده، باقی افزونه هایی که دارین چی هستن؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

افزونه وردپرس فارسی/اوقات شرعی رو غیرفعال کنین و تست بگیرید.

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Morteza گفته است :

افزونه وردپرس فارسی/اوقات شرعی رو غیرفعال کنین و تست بگیرید.

با سلام

این کار هم جواب نداد

افزونه وردپرس فارسی رو که غیرفعال میکنم کلا سایت بهم میریزه و نمایش داده نمیشه :mellow:

اوقات شرعی هم غیرفعال کردنش هیچ تاثیری نداشت ...

لینک به ارسال

باید تست ها رو بیشتر کنیم

با پوسته پیش فرض، بدون هیچ افزونه ای، فقط افزونه پارسی دیت فعال باشه، اگر بازهم مشکل داشت اسم هاستتون رو هم بگید ببینیم مشکل از کجا داره ایجا میشه.

لینک به ارسال
در در 5/12/2020 at 09:49، Morteza گفته است :

با پوسته پیش فرض، بدون هیچ افزونه ای، فقط افزونه پارسی دیت فعال باشه، اگر بازهم مشکل داشت اسم هاستتون رو هم بگید ببینیم مشکل از کجا داره ایجا میشه.

این اقدام هم صورت گرفت و همچنان مشکل پابرجاست.
هاستمون هم نت افراز هست.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۲۳ در 09:49، Morteza گفته است :

با سلام

دوست عزیز هنوز به نتیجه ای نرسیدین در خصوص رفع این مشکل ؟

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر

با نسخه آخر وردپرس روی چند سایت و سرورهای مختلف تست شد.

همچنان مشکلی نبود.

به چند نفر دیگه هم بابت این موضوع گفت اما کسی مشکلی نداشته. موردتون یکم خاص و عجیبه :)

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱/۱۶ در 16:35، aamaar گفته است :

بنظرم نادیده گرفتن زحمت اشخاصی که بدون چشم داشت مالی یک ابزار رو برای جامعه وردپرس ایران توسعه داده کار جالب و اخلاقی نیست. کلا این فانکشن در این افزونه وجود نداره و هیچ توسعه دهنده ای هم تضمین هماهنگی صد در صد با افزونه های دیگه رو نمیده.

شما یک فایل روی هاستتون بسازید مثلا i.php و این کد رو داخلش قرار بدید:

<?php phpinfo(); ?>

ببنید اصلا timezone هاستتون روی چه منطقه ای هست. اگه Asia/Tehran هست باید زمان محلی وردپرس رو روی UTC+0 قرار بدید ولی اگه داخل فایلی که ساختید UTC هست فقط باید زمان محلی رو تهران قرار بدید.

تست کنید و اگه مشکلتون حل نشد ریپلای بزنید تا راهنمایی کنن دوستان برای دیباگ.

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

بنظرم نادیده گرفتن زحمت اشخاصی که بدون چشم داشت مالی یک ابزار رو برای جامعه وردپرس ایران توسعه داده کار جالب و اخلاقی نیست. کلا این فانکشن در این افزونه وجود نداره و هیچ توسعه دهنده ای هم تضمین هماهنگی صد در صد با افزونه های دیگه رو نمیده.

شما یک فایل روی هاستتون بسازید مثلا i.php و این کد رو داخلش قرار بدید:

<?php phpinfo(); ?>

ببنید اصلا timezone هاستتون روی چه منطقه ای هست. اگه Asia/Tehran هست باید زمان محلی وردپرس رو روی UTC+0 قرار بدید ولی اگه داخل فایلی که ساختید UTC هست فقط باید زمان محلی رو تهران قرار بدید.

تست کنید و اگه مشکلتون حل نشد ریپلای بزنید تا راهنمایی کنن دوستان برای دیباگ.

سلام و خسته نباشید
آقای یزدانی در فایل wp-setting.php روی utc هستش و با تغییر به تهران هم مشکل حل نشده...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

سلام و خسته نباشید
آقای یزدانی در فایل wp-setting.php روی utc هستش و با تغییر به تهران هم مشکل حل نشده...

سلام. ممنونم

عرض کردم مسئله تنظیمات هاست هست، اون روشی که عرض کردم رو تست کنید. ببینید منطقه زمانی روی چه ناحیه ای هست. بعد میشه بهتر بررسی کرد.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. ممنونم

عرض کردم مسئله تنظیمات هاست هست، اون روشی که عرض کردم رو تست کنید. ببینید منطقه زمانی روی چه ناحیه ای هست. بعد میشه بهتر بررسی کرد.

هاست رو چک کردم بر روی تهران تنظیم شده بود که بنده utc+0 تنظیم کردم و همینطور برای وردپرس.
در تنظیمات عمومی به صورت نمایشی مشکل حل شده ولی باز در سلامت سایت میزنه تایمتون با سرور هماهنگ نیست!

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

هاست رو چک کردم بر روی تهران تنظیم شده بود که بنده utc+0 تنظیم کردم و همینطور برای وردپرس.
در تنظیمات عمومی به صورت نمایشی مشکل حل شده ولی باز در سلامت سایت میزنه تایمتون با سرور هماهنگ نیست!

ببینید چیزی که مشخصه این ایراد از سمت هاستینگ هست که متاسفانه زیر بار نمیرن. باید از داخل php.ini تغییر بدن. خودتون اگه دسترسی دارید تغییر بدید و یا خط زیر رو داخل wp-setting.php:

date_default_timezone_set( 'UTC' );

به این حالت:

//date_default_timezone_set( 'UTC' );

تغییر بدید و تست کنید.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۲۳ در 10:03، webdeveloper گفته است :

سلام

متاسفانه با تغییر این مورد هم مشکل برطرف نشد

هاستینگ: برتینا

نسخه : 5.5 wp

پارسی دیت استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...