رفتن به مطلب

افزونه سایت خدماتی

پست های پیشنهاد شده

سلام

کار ما تعمیر پرینتر و دستگاه کپی است.

دنبال افزونه ای از ورد پرس هستم که امکانات زیر داشته باشه

کاربر یک صفحه ثبت سفارش داشته باشد که در آن مدل دستگاه و سریال ،ایرادی که دستگاه دارد و تاریخی که میخواهد دستگاه را بیاورد را اعلام کند.من بر اساس برنامه ریزی کاری آن را تایید یا تاریخش را تغییر دهم.

و پس از تعمیر در همان سایت به مشتری اعلام هزینه کنم و مشتری به صفحه پرداخت هدایت گردد.

آیا چنین افزونه ای هست؟

لینک به ارسال
در در 4/2/2020 at 16:10، dvdlar2005 گفته است :

سلام

کار ما تعمیر پرینتر و دستگاه کپی است.

دنبال افزونه ای از ورد پرس هستم که امکانات زیر داشته باشه

کاربر یک صفحه ثبت سفارش داشته باشد که در آن مدل دستگاه و سریال ،ایرادی که دستگاه دارد و تاریخی که میخواهد دستگاه را بیاورد را اعلام کند.من بر اساس برنامه ریزی کاری آن را تایید یا تاریخش را تغییر دهم.

و پس از تعمیر در همان سایت به مشتری اعلام هزینه کنم و مشتری به صفحه پرداخت هدایت گردد.

آیا چنین افزونه ای هست؟

سلام

دقیقا همچین افزونه ای رو ندیدم من اما به نظرم کار خودت رو داری یه کم پیچیده میکنی 

به نظر من یه فرم ساز مناسب نصب کن تمام اطلاعاتی که از کاربر میخوای دریافت کن که به مراتب خیلی راحت تره در نهایت می تونی با تایید فرم واسش پیامک ارسال کنی

اینجوری کاربرانت هم راحت تر هستند و با دریافت پیامک بهتر کنار میان

موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...