رفتن به مطلب

اینماد پولی شد

پست های پیشنهاد شده

سلام

زمان تمدید اعتبار نماد اعتماد یکی از سایتهام رسید و وارد اینماد شدم تا نماد رو تمدید کنم ابتدا گفتن باید آدرس رو احراز هویت کنی که هزینش میشد 54 هزار تومان برای هم سایت!

با چشم پوشی از این پول زور گرفتن جدید رفتم سراغ تمدید خود دامنه که نماد ها رو 2 ساله با مبلغ 175 هزار تومان تمدید میکنن

یکی بیاد بگه آخه این چه وضعشه مگه پول زور گرفتن شاخ و دم داره

آخه این اینماد چه اعتبار و امکاناتی به ما میده که این همه پول میگیره!

یه اعتبار سنجی پستی کلن هزینش میشه 10 هزار تومان نه 54 هزار تومن

بعدشم که باید برای هر دامنه تمامی این مبالغ رو پرداخت کنیم

به شخصه از امروز به بعد تا رایگان نشدن اینماد دیگه نماد تمدید نمیکنم ، یه درگاه نیازه که خدا اموات زرین پال رو بیامرزه

دوستان نظرات خودتون رو راجع به این موضوع ارسال کنید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، محمد پارسا گفته است :

سلام

زمان تمدید اعتبار نماد اعتماد یکی از سایتهام رسید و وارد اینماد شدم تا نماد رو تمدید کنم ابتدا گفتن باید آدرس رو احراز هویت کنی که هزینش میشد 54 هزار تومان برای هم سایت!

با چشم پوشی از این پول زور گرفتن جدید رفتم سراغ تمدید خود دامنه که نماد ها رو 2 ساله با مبلغ 175 هزار تومان تمدید میکنن

یکی بیاد بگه آخه این چه وضعشه مگه پول زور گرفتن شاخ و دم داره

آخه این اینماد چه اعتبار و امکاناتی به ما میده که این همه پول میگیره!

یه اعتبار سنجی پستی کلن هزینش میشه 10 هزار تومان نه 54 هزار تومن

بعدشم که باید برای هر دامنه تمامی این مبالغ رو پرداخت کنیم

به شخصه از امروز به بعد تا رایگان نشدن اینماد دیگه نماد تمدید نمیکنم ، یه درگاه نیازه که خدا اموات زرین پال رو بیامرزه

دوستان نظرات خودتون رو راجع به این موضوع ارسال کنید

من خودم به شخصه هیچ‌موقع اهمیتی به اینماد ندادم و سعی کردم از روش‌های دیگه‌ای اعتماد کاربران رو جلب کنم، باید سعی کنیم خودمون فرهنگ‌سازی کنیم بین کاربران و آموزش بدیم که از چه راه‌هایی می‌تونن به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنند، یه بحث احراز هویت و... بود که بعد از ماجرای سایت سکه‌ی ثامن دیگه همونم فک نمی‌کنم اعتباری داشته باشه.

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

من خودم به شخصه هیچ‌موقع اهمیتی به اینماد ندادم و سعی کردم از روش‌های دیگه‌ای اعتماد کاربران رو جلب کنم، باید سعی کنیم خودمون فرهنگ‌سازی کنیم بین کاربران و آموزش بدیم که از چه راه‌هایی می‌تونن به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنند، یه بحث احراز هویت و... بود که بعد از ماجرای سایت سکه‌ی ثامن دیگه همونم فک نمی‌کنم اعتباری داشته باشه.

بله درسته

حالا ماجرای مالیات هم بعدش پیش میاد توی اینماد

من که دیگه به شخصه اینماد نمیگیرم تا این پول پرستیشون کنار بره

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، محمد پارسا گفته است :

بله درسته

حالا ماجرای مالیات هم بعدش پیش میاد توی اینماد

من که دیگه به شخصه اینماد نمیگیرم تا این پول پرستیشون کنار بره

آیا اگه ای‌نماد نداشته باشین می‌تونن فعالیت شما رو مسدود کنن؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Ali گفته است :

آیا اگه ای‌نماد نداشته باشین می‌تونن فعالیت شما رو مسدود کنن؟

خیر ، فقط درگاه مستقیم بانکی غیر فعال میشه 

که درگاه واسط بسیار زیاد هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...