رفتن به مطلب

دسته بندی کلی مطالب

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام. ایا وردپرس برای سایت لینکی ایجاد میکند که تمام مطالب (فارغ از دسته بندی) داخلش نمایش داده شود؟ من الان ی قالبی دارم که توی صفحه اصلی مثلا 12 تا مطلب نمایش میده و زیرش میزنه ارشیو مطالب..... این 12 مطلب اخرین مطالب سایت هستند. حالا ایا لینکی وجود داره که بزارم تا توی قسمت ارشیو همه مطالب (کل سایت) را نمایش بده؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، lawgostar گفته است :

سلام. ایا وردپرس برای سایت لینکی ایجاد میکند که تمام مطالب (فارغ از دسته بندی) داخلش نمایش داده شود؟ من الان ی قالبی دارم که توی صفحه اصلی مثلا 12 تا مطلب نمایش میده و زیرش میزنه ارشیو مطالب..... این 12 مطلب اخرین مطالب سایت هستند. حالا ایا لینکی وجود داره که بزارم تا توی قسمت ارشیو همه مطالب (کل سایت) را نمایش بده؟

سلام

میشه تعداد نمایش مطالب سایت را تنظیم کرد و بیشتر کرد

در قالب تغییرات کوچکی نیازه بدید در قسمت توابع قالب

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

سلام

میشه تعداد نمایش مطالب سایت را تنظیم کرد و بیشتر کرد

در قالب تغییرات کوچکی نیازه بدید در قسمت توابع قالب

سلام. بنده منظورم این هست که الان قالب یه جایگاه داره که نوشته آرشیو مطالب.... توی این قسمت میتونم لینک ی دسته بندی خاص را بزارم. ولی سایت بنده ده ها دسته بندی دارد ولی میخواهم یه لینکی بزارم که همه این مطالب دسته بندی ها داخل این قسمت نمایش داده بشه 

لینک به ارسال

درست شد. باید یک برگه با محتوای خالی ایجاد شود و سپس از قسمت تنظیمات وردپرس به عنوان برگ وبلاگ انتخاب شود تا تمام مطالب در آن صفحه نمایش داده شود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...