رفتن به مطلب

فارسی یا انگلیسی بودن url

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. یه بنده خدایی به من گفت  url به جای اینکه کپی متن فارسی عنوان باشه اگر همان عنوان را معادل انگلیسیش را قرار بدی توی url بهتره و برای سئو خوبه. میخواستم ببینم درسته یا نه؟ و اینکه اگر بنده الان url را تغییر بدم ایا افزونه یواست به صورت خودکار 301 میزنه؟ و اینکه اگر 301 بزنه و درکنارش مطلب هم سئو بشه ایا جایگاه قبلی از بین میره؟

لینک به ارسال

سلام

این بحث خیلی قدیمی هست و الان دیگه خیلی مهم نیست.

بنظرم اگر هم بخواید تغییر استراتژی بدید به پست های قبلی دست نزنید مشکلی پیش نمیاد.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

این بحث خیلی قدیمی هست و الان دیگه خیلی مهم نیست.

بنظم اگر هم بخواید تغییر استراتژی بدید به پست های قبلی دست نزنید مشکلی پیش نمیاد.

سلام. ممنون

اگر تغییر داده بشوند افزونه یواست خودکار 301 میزنه درسته؟ اگر ریدایرکت بشه که رتبه url قبلی تغییر نمیکنه؟

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به فارسی یا انگلیسی بودن url تغییر داده است

مطمئن نیستم توی نسخه پرو یواست هست یا رایگانش هم این امکان رو داره.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

مطمئن نیستم توی نسخه پرو یواست هست یا رایگانش هم این امکان رو داره.

من پرو هست

لینک به ارسال

نسخه پرو این امکان رو داره . میتونید به صورت دستی از افزونه redirection هم برای این کار استفاده کنید . پیشنهاد میکنم اگر url های کوتاه میتونید بزارید فارسی بزنید ولی اگر url ها طولانی هست و میخواید اونها رو در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بزارید از url های انگلیسی استفاده کنید .

همونطور که آقای گرانسایه گفتن بهتره url های قبلی رو تغییر ندید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...