رفتن به مطلب

صفحه سفید وردپرس به دلیل مشکل قالب

chemist

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام و تبریک سال نو خدمت اعضای محترم انجمن وردپرس پارسی؛

بنده قالبی رو روی دیتابیس و وردپرس صفر کیلومتر! نصب کردم. صفحه اصلی سایت بالا نیومد (یک صفحه سفید). البته لازم به ذکرهست که داشبور وردپرس، پنل اختصاصی تنظیمات قالب بدون مشکل قابل مشاهده است. بنده هم دیباگ رو فعال کردم که این خطاها رو نشون داد:

Notice: Undefined index: vertical_menu_color in /home/shimi/public_html/wp-content/themes/galeb/inc/codebean_options.php on line 474

Notice: Undefined index: vertical_menu_color2 in /home/shimi/public_html/wp-content/themes/galeb/inc/codebean_options.php on line 484

در گروه تلگرام وردپرس  که 6000 عضو فعال داره با 900 عضو آنلاین، کسی نتونست کمکم کنه! تنها جایی که به ذهنم رسید مشکلم رو مطرح کنم و مثل همیشه نتیجه بگیرم فقط و فقط انجمن وردپرس پارسی بود.

جسارتاً کدهای فایل codebean_options.php رو که خطا مربوط به این فایل هست رو در زیر قرار میدم که اگر کسی از متخصصان انجمن تونست کمک کنه:

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

سلام

من کدها رو حذف کردم چون خوندنش سخت بود

لطفا فایل رو پیوست کنین(اگر پوسته کپی رایت نداره)

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

من کدها رو حذف کردم چون خوندنش سخت بود

لطفا فایل رو پیوست کنین(اگر پوسته کپی رایت نداره)

جناب مهندس گرانسایه، سپاسگزار از اینکه لطف فرموده و پاسخ دادین، بله درست میفرمائید از بابت کد طولانی قرار داده شده عذرخواهی می کنم.

فایل ضمیمه گردید.

codebean_options.php

لینک به ارسال

توی کد بنظر موردی نیست(ابته نمیشه 100% مطمئن گفت)

ولی دیباگ و لاگ گیری رو باهم فعال کنین.

افزونه ها رو غیرفعال و بعد تست کنین.

لینک به ارسال
در در 3/27/2020 at 13:43، Morteza گفته است :

توی کد بنظر موردی نیست(ابته نمیشه 100% مطمئن گفت)

ولی دیباگ و لاگ گیری رو باهم فعال کنین.

افزونه ها رو غیرفعال و بعد تست کنین.

جناب مهندس گرانسایه از توجه شما بسیار سپاسگزارم، وقتی شما فرمودین کد اشکال نداره مطمئنِ مطمئن شدم و  همه افزونه ها رو چک کردم دقیقاً همانطور که فرمودین مشکل از یکی از افزونه ها بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...