رفتن به مطلب

مطلب ثابت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...

من سوالی داشتم...

ما برای اینکه یک مطلب همیشه در ابتدی صفحه اصلی بیاد آن را سنجاق میکنیم... اما من میخواهم مطلبم همیشه در اولین پست باشه... مثلا وقتی ورودی از گوگل دارم، وقتی روی دسته کلیک میشه، وقتی جستجو میشه، روی ادامه مطلب کلیک میشه و هم وقتی روی نوشته های پیشین یا تصادفی کلیک میشه مطلب انتخابی بعد از یک مطلب همیشه ثابت بیاد...

میتونید نمونه سوالم رو از سایت میهن دانلود ببینید... که بعد از کلیک در روی هر چیزی چند تا پست اولین مطلب هستن...

مرسی...

لینک به ارسال

یک راه ساده استفاده از زمینه دلخواه هست.

کافیه برای پست هایی که میخواین همیشه در بالا و ثابت باشن یک زمینه تعریف کنید و با کوئری اونها رو در بالای صفحه فراخوانی کنید.

لینک به ارسال

یک راه ساده استفاده از زمینه دلخواه هست.

کافیه برای پست هایی که میخواین همیشه در بالا و ثابت باشن یک زمینه تعریف کنید و با کوئری اونها رو در بالای صفحه فراخوانی کنید.

خیلی متشکرم... ولی میشه جزئی تر توضیح بدید؟؟؟ من تا حالا با زمینه دلخواه کار نکردم...

امیدوارم منظورم را بخوبی رسانده باشم که: میخواهم پست شماره 10 من همیشه ور در همه صغحات (حتی صفحات داخلی) در ایتدا بیاید... برای صفحه اصلی سنجاق کردن جواب میدهد... اما فقط برای صفحه اصلی جواب میدهد... ممنون...

لینک به ارسال

سلام

بله متوجه منظور شما شدم.

توضیح زمینه دلخواه و کارکرد اون:

http://codex.wordpress.org/Custom_Fields

لینک به ارسال

سلام

بله متوجه منظور شما شدم.

توضیح زمینه دلخواه و کارکرد اون:

http://codex.wordpress.org/Custom_Fields

خیلی متشکرم... اما این هم فارسی نیست و خیلی مشکل بود برام... در کل ممنون...

لینک به ارسال

اگه نميتونيد از زمينه‌هاي دلخواه استفاده كنيد ، ميتونيد به صورت دستي پست ثابت ايجاد كنيد ، به اين صورت كه از داخل ايندكس سايتتون استايل و كد‌هاي طريقه‌ي نمايش پست رو كپي كنيد و به جاي حلقه‌ي وردپرس متن و يا هر‌چيزي كه قراره توي اون مطلب ثابت قرار بگيره رو به صورت دستي توش قرار بديد و بعد كد رو بالاتر از حلقه‌ي وردپرس قرار بديد ، اينجوري اون پست با خاصيت ساير پست‌ها به صورت ثابت در همه‌جاي سايتتون خواهد بود ، مثل سايت‌هاي نموه‌اي كه مثال زديد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

با کوئری میتونید کار کنید؟

همچین کوئری کار شما رو راه میندازه:

query_posts('showposts=1&meta_key=featured&meta_value=1');

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...