رفتن به مطلب

جلو نرفتن آپدیت خود وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز من مشکلی دارم و اون اینه مدتیه نسخه وردپرسمو آپدیت نکردم و الان میخوام آپدیت کنم بر به دو مشکل خوردم و اون اینه زمانی که میزنم روی اپدیت اینطور میشه عکس پیوست رو نگاه کنید و دوم اینکه طبق آموزشهای که داخل نت هستش وقتی نسخه php  رو اپدیت میکنم وردپرسم بالا نمیاد ممنون میشم کمکم کنید

ddd.JPG

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، OfflineBaz گفته است :

با سلام به دوستان عزیز من مشکلی دارم و اون اینه مدتیه نسخه وردپرسمو آپدیت نکردم و الان میخوام آپدیت کنم بر به دو مشکل خوردم و اون اینه زمانی که میزنم روی اپدیت اینطور میشه عکس پیوست رو نگاه کنید و دوم اینکه طبق آموزشهای که داخل نت هستش وقتی نسخه php  رو اپدیت میکنم وردپرسم بالا نمیاد ممنون میشم کمکم کنید

ddd.JPG

سلام

قبلا توی یه سایتی خوندم که یکی این مشکلو داشته بود

مدیر سایت گفته بود به هاست بگو احتمال خیلی زیاد مال هاسته تیکت بزن

اگرم نشد دستی اپدیت کن

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، kasra.radfar گفته است :

سلام

قبلا توی یه سایتی خوندم که یکی این مشکلو داشته بود

مدیر سایت گفته بود به هاست بگو احتمال خیلی زیاد مال هاسته تیکت بزن

اگرم نشد دستی اپدیت کن

ورژن وردپرسم 4.7.16 هست و ورژن php 5.3  نسخه php طبق آموزشهای داخل نت میکنم 5.6 یا 7 ارور میده و وردپرس بالا نمیاد مموندم پطور آپدیت کنم

لینک به ارسال
در در 3/18/2020 at 12:38، OfflineBaz گفته است :

ورژن وردپرسم 4.7.16 هست و ورژن php 5.3  نسخه php طبق آموزشهای داخل نت میکنم 5.6 یا 7 ارور میده و وردپرس بالا نمیاد مموندم پطور آپدیت کنم

مشکل از سمت هاستینگ بود که با تعویض درست شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...