رفتن به مطلب

ارور 403

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان تازه کارم لطفا اگه میتونید راهنماییم بفرمائید. ممنون

من روی دایرکت ادمین وردپرس لود کردم و همه کاراش انجام دادم بعد که آدرس سایت (yourmall.ir) زدم دیدم یک صفحه تبلیغ هاست اومد رفتم توی Public-html پیدا و پاکش کردم بعدش با ارور 404 روی صفحه سایت روبرو شدم و باز تحقیق کردم و فایل wp-activate.php تصحیح کردم ولی حالا دوباره الان که آدرس سایت میزنم ارور 403 میده ، دیگه کلافه شدم یک روزه درگیرشم، ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید، هنوز حتی صفحه اول وردپرس بالا نیومده!

سپاس 

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، محسن M گفته است :

سلام دوستان تازه کارم لطفا اگه میتونید راهنماییم بفرمائید. ممنون

من روی دایرکت ادمین وردپرس لود کردم و همه کاراش انجام دادم بعد که آدرس سایت (yourmall.ir) زدم دیدم یک صفحه تبلیغ هاست اومد رفتم توی Public-html پیدا و پاکش کردم بعدش با ارور 404 روی صفحه سایت روبرو شدم و باز تحقیق کردم و فایل wp-activate.php تصحیح کردم ولی حالا دوباره الان که آدرس سایت میزنم ارور 403 میده ، دیگه کلافه شدم یک روزه درگیرشم، ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید، هنوز حتی صفحه اول وردپرس بالا نیومده!

سپاس 

سلام

اگر می خواهید وردپرس رو نصب کنید برای شروع نیازی نیست فایلی رو تصحیح کنید و در نصب کننده وردپرس می تونید سیستم رو نصب کنید. 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

اگر می خواهید وردپرس رو نصب کنید برای شروع نیازی نیست فایلی رو تصحیح کنید و در نصب کننده وردپرس می تونید سیستم رو نصب کنید. 

سلام ، ممنون از راهنماییتون، الان با توجه به توضیحاتی که دادم چکار باید بکنم؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، محسن M گفته است :

سلام ، ممنون از راهنماییتون، الان با توجه به توضیحاتی که دادم چکار باید بکنم؟

دوباره وردپرس رو بارگذاری و  نصب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...