رفتن به مطلب

مشکل کار نکردن pagination در custom query

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر دوستان یه custom query دارم که واسش یه pagination درست کردم 

خب من الان post per page رو برابر 1 قرار میدم و میرم 2 تا پست اضافه میکنم 

و pagination نشون میده که 2 تا صفحه داری ولی وقتی میم توی صفحه 2 ٌ صفحه سفیده و هیچ محتوایی نداره 

و حالا جای جالبش اینجاست وقتی میرم توی تنظیمات > خواندن >  و تعداد نوشته هارو توی هر صفحه برار 1 قرار میدم صفحه 2 لود میشه و من دوباره میرم یه پست دیگه اضافه میکنم و 

و pagination نشون میده که 3 تا صفحه داری خب میزنم و میبینم اینم درست کار میکنه . 

ولی وقتی میرم پست چهارم رو وارد کنم و دوباره همون مشکل صفحه سفید پیش میاد و بازم هیچ محتوایی نداره صفحه 4 

حالا گذشته از اینا وقتیی دوباره تنظیمات وردپرس رو میزارم تعداد هر پست توی صفحه برار 10 باشه همون صفحه ها هم دیگه کار نمیکننن 

والا خودم که گیج شدم 

کسی تا حالا با این مشکل رو به رو شده ؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

شما باید از کوئری صفحه بندی شده استفاده کنید. سرچ کنید paged query نمونه ش رو ببینید.

لینک به ارسال

سلام عزیز خوب هستید ؟

ببنید من الان pagination رو اوردم و 10 تاپست هم دارم و از طریق query خودم تنظیم کردم که تعداد پست در هر صفحه 1 باشه

و الان دقیقا pagination  واسه من 10 تا عدد گذاشته ولی وقتی میزنم که بره صفحه بعد که مثلا 2 یا 3 یا 4 یا 10 صفحه سفیده و page not found میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...