98amir

در قسمت دیتابیس در پی اچ پی ادمین نمیتونم اسم انتخاب کنم

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان
میخواستم در  سرور مجازی ( localhos )  کار کنم  به این مشکل برخورد کردم
همین طور در عکس مشاهدهد می کنید نمی توانم برای فضای هاست مجازی ( localhost/phpmyadmin )  برای نام گذاری با این خطا مواجع می شوم
نکته  :  برنامه Wampserver نصب و به حالت سبز نمایش داده  شوده و محتوای  فولودر  wordpress-5.3   را در پوشه  مربوط به وم سرور (   C:\wamp64\www  ) کپی کردم و اسم فولدر را به amir97  تغییر دادم  ( مراحل نصب انجام شده )

و در سایت ocalhost/phpmyadmin/index.php  وارد شدم و قسمت  یوزر نیم  عنوان loot  را وارد می کنم  و بعد از وارد شدن در قسمت  Databases  اسم را وارد می کنم به این خطا مواجعه می شود ( در عکس مشخص )
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

1.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، 98amir گفته است :

سلام دوستان
میخواستم در  سرور مجازی ( localhos )  کار کنم  به این مشکل برخورد کردم
همین طور در عکس مشاهدهد می کنید نمی توانم برای فضای هاست مجازی ( localhost/phpmyadmin )  برای نام گذاری با این خطا مواجع می شوم
نکته  :  برنامه Wampserver نصب و به حالت سبز نمایش داده  شوده و محتوای  فولودر  wordpress-5.3   را در پوشه  مربوط به وم سرور (   C:\wamp64\www  ) کپی کردم و اسم فولدر را به amir97  تغییر دادم  ( مراحل نصب انجام شده )

و در سایت ocalhost/phpmyadmin/index.php  وارد شدم و قسمت  یوزر نیم  عنوان loot  را وارد می کنم  و بعد از وارد شدن در قسمت  Databases  اسم را وارد می کنم به این خطا مواجعه می شود ( در عکس مشخص )
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

1.jpg

سلام

برای یوزر نیم عنوان  root را وارد کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام
poshenama

در قسمت  یوزر نیم قبلا  root را ورد کرده بودم  و بعد از وارد شدن در قسمت  Databases  اسم را وارد  کردم که این خطا را میده در تصویری که فرستادم مشخص

ویرایش شده در توسط 98amir
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری