رفتن به مطلب

مشکل در ریدایرکت 301

oroojmen

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما اساتید محترم 
من تعدادی دامین دارم که به دامنه اصلیم ریدارکت 301 کردم و در پنل گوگل وبمستر ثبت کردم .
الان میخوام یکی از دامنه هام رو از حالت ریدارکت خارج کنم ولی متاسفانه حتی وقتی این دامنه رو از پنل گوگل وبمسترم حذف کردم از حالت ریدارکت به دامنه اصلیم خارج نشد 
حالا باید چیکار بکنم ؟

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، oroojmen گفته است :

درود بر شما اساتید محترم 
من تعدادی دامین دارم که به دامنه اصلیم ریدارکت 301 کردم و در پنل گوگل وبمستر ثبت کردم .
الان میخوام یکی از دامنه هام رو از حالت ریدارکت خارج کنم ولی متاسفانه حتی وقتی این دامنه رو از پنل گوگل وبمسترم حذف کردم از حالت ریدارکت به دامنه اصلیم خارج نشد 
حالا باید چیکار بکنم ؟

سلام، ریدایرکت شدن دامنه ارتباطی به پنل وبمسترتون نداره و حذف کردن از پنل باعث ریدایرکت نشدن نمیشه، اگر کد ریدایرکت (که احتمالا داخل htaccess گذاشتید) رو برداشتید و همچنان ریدایرکت میشه احتمالا مشکل از کش مرورگرتون هست، یه بار سایت رو داخل حالت Incognito یا پرایوت (یا با یک مرورگر دیگه که قبلا سایت رو کش نکرده باشه) باز کنید، احتمالا مشکل باید حل بشه.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، ریدایرکت شدن دامنه ارتباطی به پنل وبمسترتون نداره و حذف کردن از پنل باعث ریدایرکت نشدن نمیشه، اگر کد ریدایرکت (که احتمالا داخل htaccess گذاشتید) رو برداشتید و همچنان ریدایرکت میشه احتمالا مشکل از کش مرورگرتون هست، یه بار سایت رو داخل حالت Incognito یا پرایوت (یا با یک مرورگر دیگه که قبلا سایت رو کش نکرده باشه) باز کنید، احتمالا مشکل باید حل بشه.

درود
بنده اصلا اون دامنه رو حذف کردم و بحث من اصلا از داخل هاست و وردپرس نیست
بحث من اینه که با اینکه اون دامنه رو هم از هاست و هم از پنل وبمستر حذف کردم ، هنوز میبینم که در لیست سایت هایی است که به دامنه اصلیم داره ریدایرکت میشه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...