رفتن به مطلب

ارور 500 و بهم ریختگی پیشخوان وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید
با توجه به قوانین گروه تا جایی که ممکن بود در میان تاپیک ها برای مشکلم گشتم اما پیدا نکردم

من سایتم چند روزه که بالا نمیاد و صفحه سفید نشون میده ( آدرس سایتم: areon-haron.co )
کارشناسان میزبان هاست تماس گرفتم و با توجه به ارور لاگ گفتن نسخه php رو باید تغییر بدی. اونو تغییر دادم اما بازم حل نشد
وارد پیشخوان وردپرس هم میشم فضا رو گرافیکی نشون نمیده و به این شکلیه که تصویر رو اپلود کردم

کارشناس اون شرکت میگن که: « ولی طبق شواهدی که قابل بررسی می باشد مشکل سایت شما برنامه نویسی می باشد و مشکل ورپرس نیز می بایست از سمت کدها بررسی شود که علت مشکلی که برای آن رخ داده است چه چیزی می باشد. »

اروری که تو ارور لاگ هم وجود داره اینه: که فکر میکنم مربوط به یکی از پلاگین ها هستش
[14-PHP Warning: Use of undefined constant WPLANG - assumed 'WPLANG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/areonhar/public_html/wp-content/plugins/wp-resized-image-quality/wp-resized-image-quality.php on line 89

امکان داره کمکم بکنید؟ چون فعلا خیلی در کدنویسی مسلط نیستم و اولین تجربه وردپرسمه و کارفرما هم عجله داره

test.png

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

خطای موجود میگه افزونه /wp-resized-image-quality/ مشکل سازه. غیرفعالش کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

دیباگ وردپرس رو هم روشن کنید تو نمایش خطاها کمک تون می کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...