رفتن به مطلب

نوایندکس کردن چندتا برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

من چندتا برگه دارم که نمیخوام توی گوگل لیست بشن. حالا نمیدونم این با نوایندکس یکیه یا نه. از تو یوست پریمیومم میزنم که موتورهای جستجو نشون نده ولی میبینم گوگل کنسول تو قسمت indexed, not submitted in sitemap هنوز نگهشون داشته و وقتی با site: هم چک میکنم میبینم هستن. برچسباهم میخوام همینکارو بکنم اما با این تفاسیر نمیشه.

الان من این برگه هارو حذف کنم درست میشه؟ 404 نمیخوره؟

اصن راهی هست من اینارو نگهدارم اما گوگل لیستشون نکنه؟

ویرایش شده توسط irannutshell
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، irannutshell گفته است :

سلام خدمت همه دوستان

من چندتا برگه دارم که نمیخوام توی گوگل لیست بشن. حالا نمیدونم این با نوایندکس یکیه یا نه. از تو یوست پریمیومم میزنم که موتورهای جستجو نشون نده ولی میبینم گوگل کنسول تو قسمت indexed, not submitted in sitemap هنوز نگهشون داشته و وقتی با site: هم چک میکنم میبینم هستن. برچسباهم میخوام همینکارو بکنم اما با این تفاسیر نمیشه.

الان من این برگه هارو حذف کنم درست میشه؟ 404 نمیخوره؟

اصن راهی هست من اینارو نگهدارم اما گوگل لیستشون نکنه؟

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

همون noindex بکنید کافیه، یه کم طول میکشه تا از گوگل حذف شه، اگر می‌خواین گوگل سریع‌تر صفحه رو کراول کنه توی قسمت inspect سرچ‌کنسول واردش کنید.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، irannutshell گفته است :

سلام خیلی ممنون از لطفتون

باشه حتما همینکارو میکنم. اگر بعد نوایندکس کردن حذفشون کنم الان مشکل میخورم؟

مشکل خاصی که نمی‌خورید، ممکنه توی گوگل بهتون اطلاع بده که چندتا صفحه‌ی 404 دارید که اون هم مسئله‌ی خاصی نیست و جنبه‌ی اطلاع‌رسانی داره، در کل اگر بهشون احتیاج ندارید، می‌تونید حذفشون کنید و نگرانی نداره.

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، irannutshell گفته است :

یخورده تعدادشون زیاده اخه

ریدایرکت کنم اوکیه؟

بله اگه صفحه‌ی مشابهی دارید توی سایتتون ریدایرکت 301 کنید که اعتبار صفحات هم منتقل بشه.

لینک به ارسال
در در 3/9/2020 at 09:02، فرشاد گوهری گفته است :

بله اگه صفحه‌ی مشابهی دارید توی سایتتون ریدایرکت 301 کنید که اعتبار صفحات هم منتقل بشه.

نه صفحات مشابه نیستند. صفحاتی که خدمتتون عرض میکنم صفحات پیش فرض وردپرس هستند که به صورت اماده در هنگام نصب قالب وجود داشتن. اونا هستن که دارن الان تو گوگل لیست میشن. میخواستم همه رو به صفحه اصلی ریدایرکت کنم نمیدونم کاره درستیه یا خیر

لینک به ارسال
در در 3/10/2020 at 13:23، irannutshell گفته است :

نه صفحات مشابه نیستند. صفحاتی که خدمتتون عرض میکنم صفحات پیش فرض وردپرس هستند که به صورت اماده در هنگام نصب قالب وجود داشتن. اونا هستن که دارن الان تو گوگل لیست میشن. میخواستم همه رو به صفحه اصلی ریدایرکت کنم نمیدونم کاره درستیه یا خیر

سلام مجدد، مشکلی نیست ریدایرکت کنید

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به نوایندکس کردن چندتا برگه تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...