رفتن به مطلب

تگ های h1 و h2

irannutshell

پست های پیشنهاد شده

سلام روز بخیر.

بنده یه وبسایتی دارم به ادرس sg-casting.com

میخواستم ببینم تگا تا میزان چند (h1-h2-h3-h4-h6-h6) واسه سئو مفیدن و تعداد استفاده از هر کدوم چند باره تقریبا؟

من تو وبسایت تگای h2 اینطوری گذاشتم

محصولات ریخته گری دقیق

درباره صنعت گستر

وبلاگ صنعت گستر

آلیاژهای ریخته گری دقیق

این تکرار ریخته گری و صنعت گستر به سئو اسیب میزنه یا کمک میکنه؟

1.JPG

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، irannutshell گفته است :

سلام روز بخیر.

بنده یه وبسایتی دارم به ادرس sg-casting.com

میخواستم ببینم تگا تا میزان چند (h1-h2-h3-h4-h6-h6) واسه سئو مفیدن و تعداد استفاده از هر کدوم چند باره تقریبا؟

من تو وبسایت تگای h2 اینطوری گذاشتم

محصولات ریخته گری دقیق

درباره صنعت گستر

وبلاگ صنعت گستر

آلیاژهای ریخته گری دقیق

این تکرار ریخته گری و صنعت گستر به سئو اسیب میزنه یا کمک میکنه؟

سلام، وقتتون بخیر

تگ H1 فقط یدونه داشته باشید.
(معمولا توی قالب‌های استاندارد وردپرسی تایتل پست خودش H1 میشه و لازم نیست توی محتوا خودتون بنویسید)

بقیه‌ی تگ‌ها هم به تناسب محتوا، محدودیتی نداره، سعی کنید طبیعی استفاده کنید، مثلا پاراگراف‌های اصلی رو با H2 تایتل بزنید و اگه اون بخش محتوایی داشت که باز خودش زیر مجموعه‌ی اون قبلی باشه با H3 مشخص کنید، ولی در کل محدودیتی برای این مورد نیست.

در مورد اینکه چه عباراتی رو داخل تگ هدینگ‌ها بذارید، سعی کنید بیشتر اون‌هایی باشه که توی گوگل سرچ میشه و همچنین سعی کنید محتواتون رو به چندتا زیرمجموعه تقسیم کنید و برای هر کدوم یدونه هدینگ بزنید و در حد یکی دو پاراگراف در موردش توضیح بدید.

اون روشی هم که استفاده کردید مشکلی نداره، اگه به صورت طبیعی تکرار کنید خوبه، ولی هیچ‌موقع زیاده‌روی نکنید توی تکرار کلمات، الان چیزی که فرستادید اوکیه و مشکلی نداره.

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون

البته انگار گوگل در اخرین اپدیتش دیگه با داشتن بیشتر از یک تگ h1 هم مشکی نداره. اما باز مطمئن نیستم.

فقط مشکل این وقتی به تگ عنوان خود وردپرس افاقه میکنی و دیگه چیزیو h1 نمیزنی تو وبسایت های سئو چک کردم. دیدم چیزیو به عنوان تگ h1 نمیشناختن فک میکنم خود وردپرس واسه این موضوع قابل اعتماد نیست و باید خودت h1 بزنی

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، irannutshell گفته است :

ممنون از راهنماییتون

البته انگار گوگل در اخرین اپدیتش دیگه با داشتن بیشتر از یک تگ h1 هم مشکی نداره. اما باز مطمئن نیستم.

فقط مشکل این وقتی به تگ عنوان خود وردپرس افاقه میکنی و دیگه چیزیو h1 نمیزنی تو وبسایت های سئو چک کردم. دیدم چیزیو به عنوان تگ h1 نمیشناختن فک میکنم خود وردپرس واسه این موضوع قابل اعتماد نیست و باید خودت h1 بزنی

خواهش می‌کنم، البته گوگل قبلا هم مشکلی نداشته با این موضوع، کلا هیچموقع چیزی در این خصوص از زبان خود گوگل نقل نشده، دلیل اینکه میگن فقط ۱ تگ H1 باید باشه، اینه که عنوان هر صفحه مهم‌ترین تگ هست و طبیعی نیست که یک صفحه ۲ تا عنوان متفاوت داشته باشه و ممکنه باعث گیج‌شدن ربات‌های گوگل بشه و نمی‌تونن تشخیص بدن یک صفحه باید با چه کوئری‌ای بالا بیاد.

درمورد قسمت دوم صحبتتون، بستگی به قالب داره، نه وردپرس، اکثر قالب‌های وردپرسی خودشون تایتل مطالب رو به صورت H1 توی خروجی نشون میدن، ولی باز هم برای اینکه مطمئن بشید یکی از صفحات داخلی‌تون رو باز کنید و Ctrl+U بگیرید و سورس رو نگاه کنید که تگ H1 داخلش هست یا نه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...