رفتن به مطلب

تغییر ادرس تصاویر بندانگشتی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من قالب طراحی کردم که تصاویر از طریق فایل فاینکشن سایز بندی کرده بودمشون تا تصاویر بندانگشتی با این سایز های تعریف شده فراخوانی کنم .

حالا قالب اپدیت کردم و اندازه تصاویر برای زیباتر شدن قالب عوض کردم و وقتی قالب اپدیت شده رو روی سایت گذاشتم اندازه تصاویر بندانگشتی روی سایز قبلی هستن 

چطوری میتونم تصاویری که قبلا اپلود شده بودن و با سایز قبلی اوکی بودن با سایز جدیدی که به قالب دادم اوکی کنم تا ظاهر سایت اوکی بشه ؟

ویرایش شده توسط hassan.0152
لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، hassan.0152 گفته است :

سلام وقت بخیر

من قالب طراحی کردم که تصاویر از طریق فایل فاینکشن سایز بندی کرده بودمشون تا تصاویر بندانگشتی با این سایز های تعریف شده فراخوانی کنم .

حالا قالب اپدیت کردم و اندازه تصاویر برای زیباتر شدن قالب عوض کردم و وقتی قالب اپدیت شده رو روی سایت گذاشتم اندازه تصاویر بندانگشتی روی سایز قبلی هستن 

چطوری میتونم تصاویری که قبلا اپلود شده بودن و با سایز قبلی اوکی بودن با سایز جدیدی که به قالب دادم اوکی کنم تا ظاهر سایت اوکی بشه ؟

سلام، به کمک این پلاگین می‌تونید کل تصاویر قبلی رو توی سایزهای جدید مجدد تولید کنید:

https://wordpress.org/plugins/regenerate-thumbnails/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...