bayandor

ایجاد خطا پس بعد از گذشت چند ساعت

5 پست در این موضوع قرار دارد

با احترام،

سایت من آخرین بروز رسانی و آپدیت هست. بعد از جابجایی از یه دامین به دامین جدید سایت در ابتدا به خوبی کار میکنه اما بعد از گذشت حدود 10 ساعت، ارور undifined رو php های ووکامرس میگیرم و به غیر از لوگو و کارت، صفحه سفید هست. 

از قالب clickbuy استفاده میکنم. مشکل مربوط به این قالب هست و پوسته های دیگه مشکلی ندارند. چه ایرادی ممکنه بعد از چند ساعت کار کردن ایجاد بشه؟ ارور ساعت هم دارم و جای ساعت محلی و جهانی با هم جا به جا هست. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبل از تغییر دامین در بخش تنظیمات عمومی باید نشانی جدید سایت رو ثبت می کردید الان هم باید از طریق دیتابیس برید داخل جدول wp_options و برای دو ردیف site_url و home_url نشانی جدید را جایگزین کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بسیار ممنون از پاسخگویی شما.

آدرس ها رو در ابتدا تغییر داده بودم و الان هم در دیتابیس هر دو آدرس مطابق دامین جدید هستند.

ویرایش شده در توسط bayandor
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آپدیت جدید این که بعد از گذشت چند ساعت که قالب از کار می افته، تمام امکانات ابزارک و ... حذف میشه و بعد با غیر فعال کردن افزونه lion-them-helper و ووکامرس، بدون تنظیمات css قالب کار میکنه. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اینکه مربوط به ارور توی افزونتونه باید افزونتون رو تغییر بدید یا بدید براتون ایراد گیری کنند یا موقتا غیر فعالش کنید تا به روزرسانیش از طرف خود افزونه منتشر بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری