رفتن به مطلب

نمایش نام و نام خانوادگی یا نام کاربری پس از عضویت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز
من می خواستم در سایتم کاربری که عضو میشه نام و نام خانوادگی یا فقط اسم و یا نام کاربریش در هدر نوشته بشه.یه چیزی تو مایه های مثلا آقای فرید خوش آمدید یا سلام فرید.خیلی توی گوگل جستجو کردم موضوع هایی رو دیدم ولی هیچ کدومشون به دردم نخورد.پرسش و پاسخ های شما رو دیدم گفتم شاید بتونید راهنماییم کنید.ممنونم
ضمنا من از قالب هفت وردپرس استفاده می کنم

خواهشا در این زمینه راهنمایی کنید.از همتون ممنونم

لینک به ارسال

سلام

با استفاده از افزونه Profile Builder Pro میشه برای کاربران پروفایل ساخت و تنظیمش کرد

اگر هم می خواهید بدون افزونه کار کنید نیازه php بلد باشید.

لینک به ارسال

زیاد سررشته ندارم ولی یه کد php گیر آوردم که دقیقا این کار رو انجام میده یعنی مینویسه faridboushasb خوش آمدید ولی جاش مناسب نیست و زیر هدر میفته و زیاد جاش جالب نیست

لینک به ارسال
<?php
global $user_login;
if(is_user_logged_in()) { echo $user_login;}
?>

بگذارید در محل دلخواه برای نمایش

لینک به ارسال

دوست عزیز ایمان جان سلام

ضمن تشکر از همکاریتون و در اختیار قرار دادن این کد مشکل من دقیقا اینه که کجا این کد رو بزارم که قسمت پایینی هدر من قرار داده بشه در کنار منوها،ولی نمیدونم کجاست دقیقا جاش چند جا امتحان کردم ولی یا پایین هدر میفته و جاش اصلا خوب نیست یا اینکه اصلا بالا نمیاد

لینک به ارسال

سلام

این به کد نویسی قالب شما بر می گرده و من اینطوری نمی تونم چیزی بگم 

نشانی بگذارید شاید با دیدن بشه فهمید

لینک به ارسال
در در 2/23/2020 at 14:02، imanfakhar گفته است :

سلام

این به کد نویسی قالب شما بر می گرده و من اینطوری نمی تونم چیزی بگم 

نشانی بگذارید شاید با دیدن بشه فهمید

جناب آقای فخار سلام.خیلی عذر می خوام که وقتتون رو می گیرم.من درخواست داشتم که اگه ممکنه به من راهنمایی بدید که بتونم تابعی رو توی هدر قرار بدم که وقتی کاربر عضو شد بهش پیام خوش آمدگویی بده.مثلا سلام آقای بوشاسب.شما هم زحمت کشیدید و اون تابع رو برام فرستادید.همونطور که گفتم نمی دونم باید این تابع رو کجا قرار بدم چون هرجا گذاشتم جاش اصلا مناسب نیست و یا اصلا بالا نمیاد.من از قالب هفت وردپرس استفاده می کنم.اگه خواستید می تونم راههای دسترسی به سایت رو در اختیارتون قرار بدم که شما یه نگاهی بهش بندازید و اعلام نظر کنید.ممنونم نشانی سایتم این هستش  https://28grf.com

ویرایش شده توسط faridboushasb
لینک به ارسال

سلام

متاسفانه این قالب تجاریه 

باید با فروشنده قالب تماس بگیرید تا در قبال دریافت هزینه براتون شخصی سازیش کنه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...