رفتن به مطلب

بهم ریختن قالب سایت بعد از استفاده از تگ code

پست های پیشنهاد شده

سلام - من وقتی در قسمت نظرات سایت، از تگ code استفاده میکنم، کلا قالب بهم میریزه. ( مثلا میخوام در جواب به یه کاربر، کدی براش قرار بدم از این تگ استفاده میکنم که خب این مشکل برا اون مطلب فوق ایجاد میشه )

نمونه لینک :

dmf313.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84%D8%B1-avr-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%875/#comment-3987

علت از چی میتونه باشه؟ نمیدونم قبلا هم این مشکل وجود داشت یا تو آبدیت جدید وردپرس یا تغییر نسخه php به 7 این مشکل ایجاد شده.

من برا نمایش نظرات از کد زیر استفاده میکنم : 

<?php comment_text(); ?>

یا مثلا حتی میخوام تابع زیر رو در قسمت نظرات قرار بدم ( در پاسخ به یه کاربری) - حتی این کد زیر رو به صورت متن هم درست نمایش نمیده :

void USART_Flush(void)
{
	unsigned char dummy;
	while ( UCSRA & (1<<RXC) ) dummy = UDR;
}

ویرایش شده توسط md3848
لینک به ارسال

دوستان بگن چی بسرچم هم کار من راه میوفته - هر چی من سرچ کردم - مطلب مرتبطی نشون داد این گوگل - 

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

کسی نظری نداره؟ مشکل از css میتونه باشه - از html میتونه باشه از کدای php میتونه باشه؟ از توابع وردپرس و...

مشکل از چی میتونه باشه که وقتی موقع پاسخ دادن به نظری اگه از تگ code استفاده کنم ( و مثلا کد c توی پست اول رو داخلش قرار بدم ) نمایش اطلاعات داخل تگ code با مشکل روبرو میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...