رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان در زمینه ajax کردن یک مشکل داشتم که ممنون می شم اگه بتونید راهنمایم کنید.

در حال ساخت یک قالب وردپرس هستم که یک دیتا تیبل با حجم بالا دارد که از یک پست تایپ کاستوم با حدود 80 فیلد تغذیه می شه و اطلاعات آن داخل یک حلقه وردپرس قرار دارد

برخی از داده ها = متن، عکس، فیلدبا فرمت php ، استایل، تگ و.....

و مشکل اصلی زمان لود داده است که تعداد 11 هزارتا ارسال و دریافت وجود داره که باعث میشه مرورگر هنگ کنه

زمان لود برگه 10 تا دکمه وجود داره که یکیش اکتیو هست و میخوام 9 تا از این داده ها در برگه بارگذاری نشه و با کلیک بر روی دکمه و اشاره به id لود بشه 

تمام ده تیبل و اطلاعات هر کدام رو به یک فایل PHP انتقال دادم و از سمت دیگر آنهارو اینکلود کردم 

و در آخر میخوام که با کلیک روی هر دکمه اطلاعات داخل یک فایل PHP لود بشه و در لود اولیه سایت 9 فایل لود نشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

برای این موضوع باید با jquery و دستوارت $.ajax یا $.post کار کنید. به php هم باید مسلط باشید تا بتونید چیزی که می خواید بسازید.

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین.

برای این موضوع باید با jquery و دستوارت $.ajax یا $.post کار کنید. به php هم باید مسلط باشید تا بتونید چیزی که می خواید بسازید.

سلام و ممنون 

ولی چطوری ؟ مثلا $name در php یک variable است که استیرینگ  میگیره و...  میشه از سمت دیگه اکو کردش و نمیشه بهش یکه تیبل بلند بالا داد و برای اکو هم میشه چند variable رو باهم اکو کرد "" یا " ''.{$name}" که چند حالته چاپ میکنه 

و از سمت دیگه ajax هم برای نمایش فایل فقط فایل txt یا html یا json رو قبول میکنه

زیادی کلی جواب دادید

لینک به ارسال

من نمی دونم شما چقدر با javascript و php آشنا هستید اما روال کار اینجوریه:

1: دریافت اطلاعات فرم مورد نظر توسط js

2: ارسال از طریق js به یک صفحه php (توسط یکی از دستورات ajax)

3: پردازش در صفحه php و برگرداندن پاسخ به js

لینک به ارسال
در در 2/13/2020 at 12:55، omid111ashrafi گفته است :

و مشکل اصلی زمان لود داده است که تعداد 11 هزارتا ارسال و دریافت وجود داره که باعث میشه مرورگر هنگ کنه

11 هزار ارسال و دریافت چی وجود داره؟این تعداد خیلی زیاد هست.بیشتر توضیح بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Neon_63
      سلام، من یه سایتی دارم، فروشگاهی، وقتی روی افزودن به سبد خرید (در صفحه اصلی) کلیک میکنم، به طور کامل یه سبد خرید اضافه میشه، ولی در سبد خریدی که در منو کار گذاشتم هیچ تغییری نمیکنه، چجوری باید اینکارو بکنم؟
      آدرس سایتم: رصد بوک
      https://rasadbook.store
      قالبش هم خودم نوشتم
      از ووکامرس هم استفاده کردم
    • توسط Behzadea12
      سلام دوستان اگر امکانش هست بهم کمک کنید یک جست و جوی ajax توی سایتم درست کنم 
      ممنون  
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.
      ببینید من یک فرم دارم که فقط دو input داره.یک اینپوت متن و یک اینپوت سابمیت.توی اینپوت متن ، کاربر کد imdb یک فیلم رو میده.بعد فرم من با ajax ارسال میشه.فرض بگیریم مقادیر برای صفحه check.php ارسال بشه.حالا من توی صفحه check.php همچین کدی رو دارم:
      <?php if(isset($_POST["btn"])) { echo file_get_contents("http://mydiba.club/".$_POST["link"]."/"); ?> <script src="jquery-3.4.1.js"></script> <script> $(document).ready(function(){ $(".-dl .Block_dl").each(function(){ var href=$(this).find(".dublboxa:first-of-type").attr("href"); $.ajax({ url:"check2.php", method:"POST", data:"link="+href }); }); }); </script> <?php } ?> اگه به کد دقت کنید ، وقتی کاربر کد imdb یک فیلم رو وارد کرد ، در صفحه check کل محتویات اون فیلم که در یکی از سایت های دانلود فیلم هست echo میشه.بعد در این قسمت یک ajax دیگه هم داریم که خودش توی یک صفحه check هست.کار این قطعه کد ajax که در جی کوئری نوشته شده اینه که تمامی لینک های دانلود اون فیلم رو از سایت دانلود فیلم بگیره و ببره به یک صفحه check دیگر که در اینجا اسمش check2.php هست.خودتون میتونید کد رو ببینید.حالا اینکه توی صفحه check2.php چی هست دیگه مهم نیست.خلاصشو بگم : من اینکارو کردم ولی همونطور که فکرشو میکردم انجام نشد.شما چه راه حلی برای این کار دارید؟در واقع الان با دو تا ajax تو در تو روبرو هستیم.
      یک قسمت از کد من اشکال داره یا در کل غیر استاندارد نوشتم؟اگه میشه یه راه حل بگید که اینکار رو بتونم انجام بدم.دقت کنید که اون قسمت از کد جی کوئری که از متد each استفاده کردم ، برای اینه که به ازای هر لینکی که در صفحه اون فیلم در سایت دانلود وجود دارد ، یک بار این ajax که خودش توی صفحه check یک ajax دیگست رو انجام بده.
      خیلییی خیلییی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
      ضمنا از curl هم نمیخوام استفاده کنم
    • توسط heshki
      با سلام خدمت همه دوستان محترم و گرامی.
      میخواستم بپرسم آیا میشه در یک رویداد از دو آی جکس استفاده کرد یا نه؟
      من به نطر خودم میشه ولی جواب نمیگیرم میشه راهنمایی کنید؟
    • توسط soma
      سلام 
      سوال من درباره تغییر کد زیر هست که در پنل ادمین وردپرس در پست تایپ به صورت ajax هست و من میخوام این دستور رو بتونم به صورت امن در بخش forentend  قالبم اجرا کنم 
      $url = wp_nonce_url(admin_url('admin-ajax.php?action=my_post_meta&posttypename_id=' . $post->ID), 'my_post_meta'); echo 'my html cod '; وقتی این لینک اعمال میشه در پنل دایرکت ادمین ، اون پست تایپ دارای یک چک باکس هست که با این لینک کنترل میشه و on  و off میشه  ( در بخش لیست نوشته ها ) 
      این کد کاملا در بخش forentend هم کار میکنه ولی فکر نمیکنم خیلی از لحاظ امنیت به این شکل استفاده اش درست باشه چون در سورکد کاملا admin-ajax.php و مسیر ادمین مشخص هست . 
      همچنین میخوام که این دستور فقط برای رول خاصی اجرا بشه.
      چطور باید تغییرش بدم این کد رو که هم امن باشه و هم به درستی عملیات اجرا بشه 
      لطفا با نمونه کد راهنمایی کنید 
      ممنون
  • اضافه کردن...