رفتن به مطلب

نمایش امار بازدید مطالب نویسنده ها به صورت جدا گانه

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من میخوام بازدید تمام مطالب نوشته شده توسط نویسنده x و بازدید تمام مطالب نوشته شده توسط نویسنده y و همینطور بقیه نویسنده هارو توی پیشخوان داشته باشم برای پرداخت پول بهشون خیلی نیاز دارم ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره که چطور میتونم این کارو کنم بهم کمک کنه.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش امدین.

عموما اکثر قالب ها این قابلیت رو دارن. وقتی همه نوشته ها رو میزنید بالای صفحه یه گزینه هست به نام تنظیمات صفحه. اینو بزنید بعد ببینید گزینه آمار بازدید داخل هست یا نه. اگه بود تیک بزنید براتون نمایش داده میشه. اگه نبود یه افزونه مثل افزونه زیر نصب کنید.

https://wordpress.org/plugins/wp-postviews/

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

به انجمن خوش امدین.

عموما اکثر قالب ها این قابلیت رو دارن. وقتی همه نوشته ها رو میزنید بالای صفحه یه گزینه هست به نام تنظیمات صفحه. اینو بزنید بعد ببینید گزینه آمار بازدید داخل هست یا نه. اگه بود تیک بزنید براتون نمایش داده میشه. اگه نبود یه افزونه مثل افزونه زیر نصب کنید.

https://wordpress.org/plugins/wp-postviews/

ممنون از شما

جناب مهدوی این افزونه رو من تست کردم و شورت کد هاش رو هم تست کردم و تعداد بازدید پست هارو میتونم باهاش ببینم

من میخوان بازدید تمام پست های هر نویسنده رو به صورت جدا گانه داشته باشم
مثلا بیاد بگه که

بازدید تمام نوشته های نویسنده x شما  امروز 500 تا بودده    در این ماه 990000 تا بوده  و کل بازدید ها از روز اول تا الان 78569845 بوده  و برای تمام نویسنده های دیگه هم به این صورت باشه و فقط ادمین اصلی بتونه ببینه آمار رو 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در 2/25/2020 at 02:41، SM-Mahdavi گفته است :

بازدید هر روز رو جداگونه می خواید یا کلا بازدید هر پست؟

باز دید هر روز رو برای هر نویسنده جدا گانه
حدودا 5 هزار تا مطلب داریم ما و من میخوام بدونم نوشته های نویسنده شماره 1 من در طول یک ماه مصلا 80 هزار تا بازدید خورده و از روی این بازدید ها بهشون پول پرداخت کنم

لینک به ارسال

ببینید افزونه ای که شما دارید فقط تعداد بازدید پست ها رو شمارش می کنه. اگه حرفه ای تر و کامل تر بخواید باید سفارش بدید براتون بنویسن. خواستید پیام بدید براتون می نویسم.

اگرم خودتون با php و توسعه وردپرس آشنا هستید بگید راهنمایی تون کنم چجوری بنویسید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...