رفتن به مطلب

مشکل در کلودفلر

cloner1390

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعد از ست کردن سایت بر روی کلودفلر ، هنگام لاگین به وردپرس یا با ارور مواجه میشدیم ، یا بعد از لاگین موقعه ای که روی هر بخش از پیشخوان کلیک میشد ، مثلا نوشته ها ، از پیشخوان مینداخت بیرون.در آدرس بار هم نگاه می کردم ریدایرکت میکرد.تنظیمات ریدایرکت هم در کلودفلر انجام شده.قبلا با همین تنظیمات هیچ مشکلی نداشتیم.جدیدا خواستم روی کلوفلر ست کنم این مشکل پیش اومده.حتی هیستوری مروگر کلا پاک کردم چند ثانیه درست میشد و بعد از چند ثانیه باز از پیشخوان مینداخت بیرون.الان مجبور شدم فعلا روی سرور ست کردم.کسی از دوستان با این مشکل مواجه بوده؟

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

سلام

بعد از ست کردن سایت بر روی کلودفلر ، هنگام لاگین به وردپرس یا با ارور مواجه میشدیم ، یا بعد از لاگین موقعه ای که روی هر بخش از پیشخوان کلیک میشد ، مثلا نوشته ها ، از پیشخوان مینداخت بیرون.در آدرس بار هم نگاه می کردم ریدایرکت میکرد.تنظیمات ریدایرکت هم در کلودفلر انجام شده.قبلا با همین تنظیمات هیچ مشکلی نداشتیم.جدیدا خواستم روی کلوفلر ست کنم این مشکل پیش اومده.حتی هیستوری مروگر کلا پاک کردم چند ثانیه درست میشد و بعد از چند ثانیه باز از پیشخوان مینداخت بیرون.الان مجبور شدم فعلا روی سرور ست کردم.کسی از دوستان با این مشکل مواجه بوده؟

سلام

با افزونه کلودفلر روی سایت خودتان ست کنید

https://fa.wordpress.org/plugins/cloudflare/

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

با افزونه کلودفلر روی سایت خودتان ست کنید

https://fa.wordpress.org/plugins/cloudflare/

علت از چی میتونه باشه؟

آیا با ست شدن ممکلن هست حل بشه؟

ویرایش شده توسط cloner1390
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، cloner1390 گفته است :

علت از چی میتونه باشه؟

آیا با ست شدن ممکلن هست حل بشه؟

اره

ممکنه حل بشه

لینک به ارسال
در در 2/9/2020 at 16:34، cloner1390 گفته است :

سلام

سلام

مشکل تون حل شد؟

این مشکل بعضی مواقع بخاطر این پیش میاد که هاستینگ نمیخواهد شما از کلودفلیر استفاده کنی. پس بجای اینکه آی پی های کلودفلیر رو توی لیست سفید قرار بده میزنه توی لیست سیاه و در نتیجه شما نمیتونی از کلودفلیر استفاده کنی. دلیلش هم اینکه مجبور به خرید پهنای باند بیشتر بشه مشتری یا نیم سرورهای خودش نمایش داده بشه اگر کسی خواست پیداشون کنه :|

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 2/13/2020 at 10:01، Fara-MarZ گفته است :

سلام

مشکل تون حل شد؟

این مشکل بعضی مواقع بخاطر این پیش میاد که هاستینگ نمیخواهد شما از کلودفلیر استفاده کنی. پس بجای اینکه آی پی های کلودفلیر رو توی لیست سفید قرار بده میزنه توی لیست سیاه و در نتیجه شما نمیتونی از کلودفلیر استفاده کنی. دلیلش هم اینکه مجبور به خرید پهنای باند بیشتر بشه مشتری یا نیم سرورهای خودش نمایش داده بشه اگر کسی خواست پیداشون کنه :|

با برداشتن یک دستور ریدایرکت از کلودفلر مشکل حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...