رفتن به مطلب

افزونه فروشگاه ساز ووکامرس پارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

من خوندم آموزش رو ... !

بعد یه مشکل دیگه ... ! من وقتی این رو نصب کردن تو همه سایتم یه نواز اون بالاش اضافه شد ( همون نواری که تو ووکامرس هست ) بع هم تو هر صفحه ای میرفتی یه یوزر پس ازت میخاست ...

میتونی از قسمت تنظیمات غیر فعال کنی و دیگه یوزر و پس نخواد

یه سوال اسکریپ دیگه ای وجود نداره ؟ یا مصلا همین ووکامرس رو نمیشه بدونه نصب رو یه ساب جدید نصب کرد ؟

اسکریپت فروشگاه ساز ؟

چرا زیاد هست : اپن کارت ، تومیتو ، پرستا و .....

بقیش رو هم نفهمیدم منظورت اینه رو یه ساب دومین باشه ؟

• امتیاز 3
لینک به ارسال

میتونی از قسمت تنظیمات غیر فعال کنی و دیگه یوزر و پس نخواد

اسکریپت فروشگاه ساز ؟

چرا زیاد هست : اپن کارت ، تومیتو ، پرستا و .....

بقیش رو هم نفهمیدم منظورت اینه رو یه ساب دومین باشه ؟

الان این ووکامرس یه افزونه هست ... حتما باید یه وردپرس نصب باشه تا این ووکامرس رو روش نصب کنیم ، میگم که میشه کاری کرد این فروشگاه ساز رو هی ساب دامین باشه ولی وردپرس نخواد

+

این اسکریپ ها فارسی هستن ؟

لینک به ارسال

الان این ووکامرس یه افزونه هست ... حتما باید یه وردپرس نصب باشه تا این ووکامرس رو روش نصب کنیم ، میگم که میشه کاری کرد این فروشگاه ساز رو هی ساب دامین باشه ولی وردپرس نخواد

+

این اسکریپ ها فارسی هستن ؟

نه نمیشه چون یک افزونه برای وردپرس هست !

بله فارسی و رایگان هستن

• امتیاز 3
لینک به ارسال

با سلام و احترام.

بنده نسخه 2.0.12 را آپدیت کردم ولی مشکلی که دارم اینه که پس از پرداخت با پی لاین در حال انتظار می ماند و به تائید شده تغییر پیدا نمیکند مگر آنکه بخواهم دستی اینکار را انجام بدهم.بروز رسانی با همان روشی که در سایت گفته اید انجام شده ولی وقتی به نسخه 1.6.6 برمیگردونم درست میشه چند بار هم تنظیمات را بررسی کردم و مجدد آپدیت و فعال و غیرفعال کردم اما مشکل پابرجا بود.

پس از تست و بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدم که در نسخه 2 بر خلاف نسخه 1 محصولات دانلودی پس از پرداخت توسط مشتری به صورت خودکار تغییر وضعیت نمیدهند و باید دستی پس از اینکه پرداخت صورت گرفته یا خیر تغییر وضعیت داده شود و این مورد اگر درست باشد باید به سمت افزونه دیگر برویم.فروشگاه های دانلودی زیاد داریم که احتیاج به این افزونه ها دارند و با همه ی مشخصات خوبی که این افزونه دارد ولی متاسفانه برای دانلود با این شرایطی که انجام می شود اصلا مناسب نیست

دوستان اگر کسی در این مورد میداند راهنمایی کند

در ضمن تنظیمات بارها بررسی شده و تیک قسمت دسترسی به محصولات دانلودشدنی بعد از پرداخت هم زده شده است.

و حتی در قسمت توضیحات این قسمت نوشته شده است این گزینه این امکان را می*دهد که مشتری بعد از سفارش و در حالی که سفارش در حالت « در حال انجام » است امکان دانلود داشته باشد که یعنی باید سفارش از حالت در انتظار به حالت در حال انجام تغییر پیدا کند که خودکار این موضوع انجام نمی شود و باید دستی انجام شود

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام و احترام.

بنده نسخه 2.0.12 را آپدیت کردم ولی مشکلی که دارم اینه که پس از پرداخت با پی لاین در حال انتظار می ماند و به تائید شده تغییر پیدا نمیکند مگر آنکه بخواهم دستی اینکار را انجام بدهم.بروز رسانی با همان روشی که در سایت گفته اید انجام شده ولی وقتی به نسخه 1.6.6 برمیگردونم درست میشه چند بار هم تنظیمات را بررسی کردم و مجدد آپدیت و فعال و غیرفعال کردم اما مشکل پابرجا بود.

پس از تست و بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدم که در نسخه 2 بر خلاف نسخه 1 محصولات دانلودی پس از پرداخت توسط مشتری به صورت خودکار تغییر وضعیت نمیدهند و باید دستی پس از اینکه پرداخت صورت گرفته یا خیر تغییر وضعیت داده شود و این مورد اگر درست باشد باید به سمت افزونه دیگر برویم.فروشگاه های دانلودی زیاد داریم که احتیاج به این افزونه ها دارند و با همه ی مشخصات خوبی که این افزونه دارد ولی متاسفانه برای دانلود با این شرایطی که انجام می شود اصلا مناسب نیست

دوستان اگر کسی در این مورد میداند راهنمایی کند

در ضمن تنظیمات بارها بررسی شده و تیک قسمت دسترسی به محصولات دانلودشدنی بعد از پرداخت هم زده شده است.

و حتی در قسمت توضیحات این قسمت نوشته شده است این گزینه این امکان را می*دهد که مشتری بعد از سفارش و در حالی که سفارش در حالت « در حال انجام » است امکان دانلود داشته باشد که یعنی باید سفارش از حالت در انتظار به حالت در حال انجام تغییر پیدا کند که خودکار این موضوع انجام نمی شود و باید دستی انجام شود

با تشکر

گاهی اینگونه مشکلات به خاطر تداخل هایی که ورژن آخر وردپرس با آژاکس داره پیش می آد افزونه Hotfix را اگر ندارید نصب کنید و تست بگیرید

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

من نصب کردم میگه

الگوی شما توسط پشتیبانی ووکامرس شناسایی نمیشود – اگر با مشکل ناسازگاری طرح مواجه شدید، راهنمای یکپارچگی را مطالعه کنید یا یکی از الگوهای ووکامرس را انتخاب کنید

حالا این سایت انگلیسی هست یه سری کد این کد ها کجا میشه قرار داد

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام نخير اين افزونه رايگان هست ! ي نكته هم در باره سوال بالاتر ! فك كنم ووكامرس مثل بادي پرس و بي بي پرس كه ديگه روي همه قالب ها كار ميدن ووكامرس هم همينطوري باشه !‌ روي همه قالب ها كار ميده اما امكانش هست به ريختي وجود داشته باشه ي زره ..... !‌

الگوی شما توسط پشتیبانی ووکامرس شناسایی نمیشود – اگر با مشکل ناسازگاری طرح مواجه شدید، راهنمای یکپارچگی را مطالعه کنید یا یکی از الگوهای ووکامرس را انتخاب کنید.

اين هم ي حالته اخطاري داده مگر نه بازم شما محصولتون اضافه كنيد توي همون قالب بايد نشون بده .... !‌ اين چيزي كه من ميدوم .... !‌

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...