رفتن به مطلب

نشون دادن اطلاعات دریافتی به صورت نمودار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخوام اطلاعات کاربر های وارد شده به سایت رو ماهانه جمع آوری کنم. مثلا نمره دانشگاهشون. ماهانه نمراتشون رو توی سایت وارد کنند. میخوام نمودار پیشرفت و پسرفتشون رو توی هر درس داشته باشم
مثلا نمودار نمرات ریاضی یک کاربر در طول 4 ماه، چطوری میتونم این کارو کنم، ممنون میشم جواب بدید دوستان

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mrmahdi654 گفته است :

سلام دوستان من میخوام اطلاعات کاربر های وارد شده به سایت رو ماهانه جمع آوری کنم. مثلا نمره دانشگاهشون. ماهانه نمراتشون رو توی سایت وارد کنند. میخوام نمودار پیشرفت و پسرفتشون رو توی هر درس داشته باشم
مثلا نمودار نمرات ریاضی یک کاربر در طول 4 ماه، چطوری میتونم این کارو کنم، ممنون میشم جواب بدید دوستان

سلام

اگر می خواهید در وردپرس نمایش بدید با استفاده از گرافیتی فرم و تغییرات در افزونه و کد نویسی بخش جدید میشه اما راه حل دیگری هست که خروجی اکسل از فرم بگیرید و بعد در اکسل به صورت نمونه نمایش بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...