رفتن به مطلب

مشکل در هنگام ورود به وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

اساتید سلام

من خیلی به شبکه کردن سایت علاقه پیدا کردم و کل وردپرسم را پاک کردم ( بدون اینکه بکاب بگیرم) البته هنوز دیتابیسش هست

من دوباره وردپرس را راه اندازی کردم و شبکش کردم ولی هر چی نام کاربری و پسورد میزنم وارد نمیشه :( :( :(

همه اموزش ها را قدم به قدم رفتم فایل ها را درست جایگزین کردم و حتی یه وبلاگ هم ساختم ولی خارج که شدم دیگه نمیشه وارد شد

نام کاربری با رمز را هم درست وارد میکنم ولی واد نمیشه و هیچ پیغامی هم بهم نمیده ولی هنگامی که رمز را اشتباه وارد میکنم یه پیغام میده که رمز وارد شده برای این نام کاربری اشتباه است روی باز سازی رمز هم که میزنم هیچ ایمیلی نمیاد

یه سوالم داشتم اونم اینه که اگه وردپرس را دوباره نصب کنم و از دیتابیس قبلیم استفاده کنم ایا سایت من به حالت قبلش بر میگرده با همون نوشته های پیشینش؟

من برای فایل کانفینگ اسم و یوزر این دیتابیس را دارم چطوری و از کجا میتونم پسور این دیتابیس را به دست بیارم ؟

لینک به ارسال

در مورد مشکل اول. شما بازیابی رمز رو بزنید ببینید کار میکنه؟

در مورد سوالتون هم بله میشه دیتابیس قبلی رو برای وردپرس مجدد تنظیم کرد و همه نوشته ها هم بدون مشکل نمایش داده میشن.

اگر فایل کانفیگ وردپرس رو دارید define('DB_PASSWORD', رو پیدا و مقدار دومش همون پسورد دیتابیس هست.

لینک به ارسال

سلام اقا مرتضی

من بازیابی رمز برای وردپرس را میزنم ولی هیچ کاری انجام نمیشه منظورم اینه که ایمیل بازیابی رمز را بهم نمیدم ( هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم )

یه نکته هم اینه که وقتی یه پوشه روی هاست میسازم و وردپرس شبکه روش نصب میکنم وارد میشم ولی روی روت وارد نمیشه

Sub-directories من از این شیوه برای ساخت وبلاگ استقاده میکنم

ایا کلا شبکه کردن وردپرس با مشکل مواجه است ؟

من دیگه به فایل کانفینگ دسترسی ندارم میخواستم بدونم از توی خود هاست مثلا قسمت phpmyadmin میشه رمز را به دست اورد

لینک به ارسال

اقا من از دیشب تا به حال 5 بار کل هاست را پاک کردم وردپرس را نصب کردم ولی همچنان مشکل در هنگام وردود داشتم

برای بارگذاری دیتابیس قدیمی هم پس از کلی فکر فهمیدم چیکار کنم

از قسمت mysql datdbases فقط یوزر دیتابیس را پاک کردم و دوباره یه یوزر با همون نام و یه پسورد جدید ساختم و بعد دوباره این دیتابیس را در فایل کانفینگ قرار دادم و مشکلم حل شد و سایتم به حالت قبلی خودش برگشت

من دیگه قلت میکنم که وردپرس را شبکش کنم با این همه مشکلات :angry:

برای همین میخوام پست های ویژه در وردپرس را یاد بگیرم

لینک به ارسال

سلام

شاید مشکل از تنظیمات سرور باشه. مثلا wildcard فعال بوده یا خیر.

اینهم اموزشی که میخواید

لینک به ارسال

ممنونم مرتضی جان

من دارم این اموزش ها را میخونم ببینم میتونم مشکلم را با این پست های ویژه حل کنم

به سرور هم پیام میدم ببینم فعاله یا نه راستی باید فعال باشه یا غیر فعال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...