رفتن به مطلب

کمک درباره انتخاب قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

میخوام یه سایتی برای شهدا بزنم و در اون هر شهید یه صفحه داشته باشه و داخلش تصویر و فیلم و دست نوشته و وصیت نامه شهید رو بذارم و میخوام این صفحه یه ترکیب قشنگی داشته باشه لطفا یه قالبی مناسب بهم معرفی کنید .

ویرایش شده توسط zeinab61
لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، zeinab61 گفته است :

سلام

خسته نباشید

میخوام یه سایتی برای شهدا بزنم و در اون هر شهید یه صفحه داشته باشه و داخلش تصویر و فیلم و دست نوشته و وصیت نامه شهید رو بذارم و میخوام این صفحه یه ترکیب قشنگی داشته باشه لطفا یه قالبی مناسب بهم معرفی کنید .

سلام

با قالب های چندمنظوره میشه ساخت

یک قالب هم پیدا کردم موضوعش شهدا هستند(در ضمیمه پیوست کردم)

اما اگر می خواهید ترکیب خودتون رو بسازید می تونید از افزونه مداد زرد بسازید

یک راه دیگه هم ساخت صفحات با صفحه ساز هایی مثل المنتور یا ویژال کامپوزر هست

اگر هم می خواهید من می تونم رایگان برای شما بسازم .

لینک به ارسال

سلام مجدد

شما گفتید برای ساخت صفحات از صفحه ساز هایی مثل المنتور یا ویژال کامپوزر استفاده کنم . 

اگه من بیس رو با ویژال کامپوزر طراحی کنم تو بخش نوشته ها همه نوشته ها تو همون فرم قرار میگیرن ؟

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، zeinab61 گفته است :

سلام مجدد

شما گفتید برای ساخت صفحات از صفحه ساز هایی مثل المنتور یا ویژال کامپوزر استفاده کنم . 

اگه من بیس رو با ویژال کامپوزر طراحی کنم تو بخش نوشته ها همه نوشته ها تو همون فرم قرار میگیرن ؟

سلام

اره همه بلوک هایی که با ویژال کامپوزر بسازید در یک فرم قرار میگیرند و در متن ویرایشگر قابل مشاهده هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...