رفتن به مطلب
zeinab61

کمک درباره انتخاب قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

میخوام یه سایتی برای شهدا بزنم و در اون هر شهید یه صفحه داشته باشه و داخلش تصویر و فیلم و دست نوشته و وصیت نامه شهید رو بذارم و میخوام این صفحه یه ترکیب قشنگی داشته باشه لطفا یه قالبی مناسب بهم معرفی کنید .

ویرایش شده توسط zeinab61

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، zeinab61 گفته است :

سلام

خسته نباشید

میخوام یه سایتی برای شهدا بزنم و در اون هر شهید یه صفحه داشته باشه و داخلش تصویر و فیلم و دست نوشته و وصیت نامه شهید رو بذارم و میخوام این صفحه یه ترکیب قشنگی داشته باشه لطفا یه قالبی مناسب بهم معرفی کنید .

سلام

با قالب های چندمنظوره میشه ساخت

یک قالب هم پیدا کردم موضوعش شهدا هستند(در ضمیمه پیوست کردم)

اما اگر می خواهید ترکیب خودتون رو بسازید می تونید از افزونه مداد زرد بسازید

یک راه دیگه هم ساخت صفحات با صفحه ساز هایی مثل المنتور یا ویژال کامپوزر هست

اگر هم می خواهید من می تونم رایگان برای شما بسازم .

لینک به ارسال

سلام

خیلی ممنونم بابت راهنمایی تون

چشم اگه نتونستم حتما اطلاع میدم

ببخشید فایل ضمیمه رو نمیبینم

ویرایش شده توسط zeinab61

لینک به ارسال

سلام مجدد

شما گفتید برای ساخت صفحات از صفحه ساز هایی مثل المنتور یا ویژال کامپوزر استفاده کنم . 

اگه من بیس رو با ویژال کامپوزر طراحی کنم تو بخش نوشته ها همه نوشته ها تو همون فرم قرار میگیرن ؟

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، zeinab61 گفته است :

سلام مجدد

شما گفتید برای ساخت صفحات از صفحه ساز هایی مثل المنتور یا ویژال کامپوزر استفاده کنم . 

اگه من بیس رو با ویژال کامپوزر طراحی کنم تو بخش نوشته ها همه نوشته ها تو همون فرم قرار میگیرن ؟

سلام

اره همه بلوک هایی که با ویژال کامپوزر بسازید در یک فرم قرار میگیرند و در متن ویرایشگر قابل مشاهده هست

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

سلام

اره همه بلوک هایی که با ویژال کامپوزر بسازید در یک فرم قرار میگیرند و در متن ویرایشگر قابل مشاهده هست

خیلی ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط silver21
      سلام
      یه قالب نسبتا خوب که فیلتر قیمت و مواردی مثل پست محصول و شهرها رو داشته باشه (حداقل های یه فروشگاه عادی رو بدرستی انجام بده )بهم معرفی میکنید

اکثر قالب های فروشگاهی خوب که در حال فروش هستن ، محدودیت نصب دارن که فقط روی یک دامنه و هاست سوار بشه و...
      برخی هم بصورت ناقص هستن ، یعنی یا ایجکس اسلایدها مورد داره یا فیلترها و یا چیز استانداردی نیست که بشه اعتماد کرد

-------------------------------------------
      یادش بخیر ، قدیم چقدر اینجا شلوغ بود
    • توسط shortcut
      درود
      نام قالب استفاده شده در این سایت چیست ؟
      در صورت امکان لینک دانلود رو ار‌ا‌ئه بفرمایید
      ممنونم
    • توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. 
      چطوری میتونم به انتهای صفحات کتگوری و برچسب ها، متن و توضیحات اضافه کنم؟
      به خیلی از فروشنده های قالب های وردپرس پیام دادم، هیچ کدوم این قابلیت رو ندارن
      حالا الان میخوام با وودمارت کار کنم، اما نتونستم راه حلی پیدا کنم برای این موضوع.
      بعضی قالب ها این امکان رو دارن، اما بالای صفحه نمایش میده، در حالیکه من میخوام انتهای صفحه و زیر محصولات باشه این توضیحات.
    • توسط aliresadeghi
      سلام دوستان من یه قالب روی سایتم ایمپورت کردم 
      فهرست رو میخوام ویرایش کنم و فهرست دلخواه خودم نمایش داده بشه ولی از بخش فهرست ها  فهرستی که الان رو سایت هست رو
      نمایش نمیده که بتونم ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط zaubel2040
      سلام  قالب آماده با حداقل هزنه میخوام خریداری کنم دارای مشخصات زیر : 1- چند زبانه 2- چند فروشنده 3- فروشگاهی نا محدود 4- دارای سیستم افیلیت 5- قابلیت کسب درآمد از پخش تبلیغات خارجی 6- درگاه ارز دیجیتال  با قابلیت تبدیل نرخ به ارز های دیگر بصورت اتومات 7- دارای پشتیبانی و... ممنون میشوم در سریع ترین زمان اعلام بفرمایید. درصورت توانایی طراحی آن ، حدداقل هزینه و زمان اجرا را اعلام فرمایید. حداکثر محلت ارسال مدارک و پیشنهاد قیمت تا تاریخ 3وم اردیبهشت 1398 می باشد. سپاس  zaubel2040@gmail.com  
  • اضافه کردن...