رفتن به مطلب

مشکل در اعمال نشدن کد css در برگه محصول ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان با مشکل عجیبی مواجه شدم که خب حتی نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه تا حلش کنم 

اول توضیح بدم خدمتتون که از قالب انفولد استفاده میکنم و فروشگاه ساز ووکامرس 

در این قالب و احتمالا  برخی قالب های دیگه دیدین که در برگه هر محصول سه تب در پایین وجود داره 

تب های توضیحات و توضیحات تکمیلی و نظرات 

این سه تب در ابتدا که قالب رو نصب کردم به درستی در کنارهم قرار میگرفتن اما با گذشت کمی زمان تنظیمات این بخش بهم خورد 

این سه تب دیگه در کنار هم قرار نمی گرفتن بلکه اونقد بزرگ شده بوده که در مانیتور های واید دوتا کنار هم بودن و یکی در سطر دوم قرار میگرفت

در مانیتور های کوچیک تر هم که کلا در سه سطر زیر هم قرار میگیرن این سه تب 

خب من از ابزار inspect استفاده کردم و متوجه شدم اگر مقدار   white-space:   رو در یک کد css  مشخص(woocommerce-mod) از وضعیت  pre   به وضعیت  nowrap  تغییر بدم سه تب در کنار هم قرار میگیرن و مشکل حل میشه  

منم رفتم در فایل اصلی css  اشاره شده همین تغییر رو ایجاد کردم  و مشکل به خوبی حل شد و همه چیز عالی بود

البته اینم بگم که بعد از تغییر، از isp  که قبلا استفاده کردم بودم انگار css  قبلی کش شده بود تغییر اعمال نشده بود و کلی تماس گرفتم و بعد از کلی وقت اون isp  هم کد css  تغییر داده رو نشون داد ولی با اینترنت های دیگه از همون اول بلافاصله بعد از تغییر در فایل اصلی مشکل حل شده بود

بعد از اینکه چند هفته همه چیز خوب بود

جدیدا دقیقا همون مشکل تکرار شده

و در اوج ناباوری وقتی inspect  میگیرم میبینم که فیلدی که مقدارش رو در هاست و در فایل اصلی تغییر داده بودم دوباره برگشته به حالت اولیه و خراب

عجیب تر اینکه وقتی به هاست مراجعه میکنم و فایل رو باز میکنم میبینم فابل مقدار درست داره ولی سایت نمایشش مشکل داره شده و در inspect  هم مقدار غلط رو برای اون ایتم نشون میده

انگار که فایل css  رو از جایی غیر از هاست یا مسیری که من تغییر دادم میخونه

در حالی که با کامپیوتر ها و اینترنت های مختلف تست کردم و مشکل باقی هست

بعید هست مشکل کش باشه

مشکل پیچیده هست منم فک کنم پیچیده توضیحش دادم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ظاهر سایت رو داغون کردن

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدین

پوسته آنفولد پرمیوم هست و اگر از سایت اصلی تم‌فارست خریداری کردید، فروشنده بهتون پشتیبانی لازم رو ارائه میکنه.

در انجمن، بحث در مورد محصولات پرمیوم ممنوع هست.

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...