رفتن به مطلب

عمل نکردن ریدایرکت 301 در .htaccess

ideh-negar

پست های پیشنهاد شده

سلام

اساتید پاسخ بدن لطفا

من هر کدی رو توی فایل .htaccess برای ریدایرکت یک صفحه به صفحه دیگه میزنم عمل نمیکنه !

اصلا انگار در نظر نمیگیره کد رو .. میدونم که کد هارو دقیق میزنم اما کار نمیکنه ! من الویتم استفاده از این فایل هست نه پلاگین ها ...

---------------------------------------------------------------------------------

سوال بعدی اینکه استفاده از افزونه redirection گوگل رو مجاب میکنه که یک سایت رو به خاطر تعداد زیادی ریدایرکت جریمه نکنه ؟

-----------------------------------------------------------------------------------

سوال بعد اینکه استفاده از فایل 404.php چقدر میتونه تو این امر کمک کنه ؟! یا اصلا تاثیری داره ؟

لینک به ارسال

سلام

1- سرورتون htaccess رو پشتیبانی می‌کنه
2- بله چه با کد چه با افزونه گوگل فقط خروجی نهایی رو میبینه
3- کمک زیادی میکنه در صورتیکه درست ایجاد شده باشه

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

1- سرورتون htaccess رو پشتیبانی می‌کنه
2- بله چه با کد چه با افزونه گوگل فقط خروجی نهایی رو میبینه
3- کمک زیادی میکنه در صورتیکه درست ایجاد شده باشه

ممنون از پاسخگویی شما

در مورد مورد 1 بله پشتیبانی میکنه ... ولی اگر افزونه همون کار رو انجام میده ترجیح میدم با افزونه کار کنم و خیالم راحت شد

برای سوال 3 این فایل رو قبلها جوری تنظیم میکردم که ریدایرکت میشد صفحه اصلی ... ولی اینطوری فکر میکنم جریمه میشم، درسته ؟

اگر وارد صفحه ای بشه که ارور رو ببینن و مثلا یه فرم جستجو و توضیح باشه فرقی میکنه ؟

در کل ایا این حرف درسته که نباید بیشتر از یه تعداد آدرس به یک صفحه خاص مثل صفحه اصلی ریدایرکت بشه ؟

لینک به ارسال

افزونه radirection هست که کاراریی خوبی هم دار.

با قعطیت نمیشه گفت ولی ریدایرکت به صفحه اصلی مشکلی نداره.

در در 1/19/2020 at 22:43، ideh-negar گفته است :

در کل ایا این حرف درسته که نباید بیشتر از یه تعداد آدرس به یک صفحه خاص مثل صفحه اصلی ریدایرکت بشه ؟

من همچین چیزی نشنیدم، ولی کلا بهتر از وجود خطای 404 هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...