رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

دکمه بروزرسانی صفحه محصول من بعد از چند دقیقه که مشغول تولید محتوا صفحه محصول خود هستم کار نمی کنه و وقتی که محتوا را تکمیل میکنم و میخوام انتشار یا بروزرسانی کنم اصلا کار نمی کنه

چندین افزونه را هم غیرفعال کردم ولی باز این مشکل هست (مجبورم هر چند لحظه یکبار بروزرسانی را بزنم تا تنظیمات و محتوام نپره )

لطفا اگه کسی با این مشکل برخورد کرده راهنمایی کنه

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، hosseinrasouli گفته است :

با سلام خدمت دوستان

دکمه بروزرسانی صفحه محصول من بعد از چند دقیقه که مشغول تولید محتوا صفحه محصول خود هستم کار نمی کنه و وقتی که محتوا را تکمیل میکنم و میخوام انتشار یا بروزرسانی کنم اصلا کار نمی کنه

چندین افزونه را هم غیرفعال کردم ولی باز این مشکل هست (مجبورم هر چند لحظه یکبار بروزرسانی را بزنم تا تنظیمات و محتوام نپره )

لطفا اگه کسی با این مشکل برخورد کرده راهنمایی کنه

سلام

من قبلا به این مشکل برخوردم

احتمالا مشکل از ادیتور مدرن وردپرس هست برای این کار از ادیتور کلاسیک استفاده کنید و ممکنه به نسخه وردپرس هم ربط داشته باشه

لینک به ارسال

همه افزونه ها رو بجز ووکامرس غیرفعال کنید

قالب رو روی یکی از قالب های پیشفرض قرار بدین

در مرورگر کروم در صحفه محصول روی دکمه F12 بزنید و در تب console چک کنید که خطایی دارید یا خیر

وردپرس تون رو به صورت دستی بروزرسانی کنید

ووکامرس تون رو هم به صورت دستی با آخرین نسخه جایگزین کنید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

من قبلا به این مشکل برخوردم

احتمالا مشکل از ادیتور مدرن وردپرس هست برای این کار از ادیتور کلاسیک استفاده کنید و ممکنه به نسخه وردپرس هم ربط داشته باشه

سلام

از ویرایشگر کلاسیک (TinyMCE) استفاده میکنم و آخرین نسخه وردپرس 5.3.2 نصبه  . ولی باز مشکل پابرجاست

لینک به ارسال

بعید هست که از راکت باشه

مگر اینکه تداخلی ایجاد شده باشه

پوشه wp-content رو تغییر نام بدید و مجدد تست کنین

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

با سلام

ممکنه این مشکل بخاطر استفاده از ویژوال کامپوزر باشه؟

چون من هم این مشکل رو دارم. نسخه php سایت رو میارم پایین درست میشه. اما دیگه چیزی بروز نمیشه کرد چون همه افزونه ها میگن باید نسخه php رو بروز کنید تا آپدیت بشن.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mnrh گفته است :

با سلام

ممکنه این مشکل بخاطر استفاده از ویژوال کامپوزر باشه؟

چون من هم این مشکل رو دارم. نسخه php سایت رو میارم پایین درست میشه. اما دیگه چیزی بروز نمیشه کرد چون همه افزونه ها میگن باید نسخه php رو بروز کنید تا آپدیت بشن.

شما ويژوال کامپوزرتون رو آپديت کنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...