رفتن به مطلب

افزونه برای جستجوی در دسته بندی ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من دارم ی سایت میسازم که یک سری محصولات توش هست اما از ووکامرس نمی خوام استفاده کنم و هر محصول رو دارم به شکل ی پست قرار میدم(به صورت آنلاین فروش نداریم). در عین حال میخوام ی جستجوی پیشرفته برای دسته هام داشته باشم.

از افزونه Search & Filter استفاده کردم اما تنضیمات گرافیکی خوبی نداره.

ممنون میشم بهم کمک کنید اگه میشه روی Search & Filter تنظیمات گرافیکی مناسبی داشت.

در غیر این صورت لطفاً برای این کار ی افزونه مناسب بهم معرفی کنید.

دوستان خیلی برام حیاتی هست.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، oddworld گفته است :

سلام دوستان.

من دارم ی سایت میسازم که یک سری محصولات توش هست اما از ووکامرس نمی خوام استفاده کنم و هر محصول رو دارم به شکل ی پست قرار میدم(به صورت آنلاین فروش نداریم). در عین حال میخوام ی جستجوی پیشرفته برای دسته هام داشته باشم.

از افزونه Search & Filter استفاده کردم اما تنضیمات گرافیکی خوبی نداره.

ممنون میشم بهم کمک کنید اگه میشه روی Search & Filter تنظیمات گرافیکی مناسبی داشت.

در غیر این صورت لطفاً برای این کار ی افزونه مناسب بهم معرفی کنید.

دوستان خیلی برام حیاتی هست.

سلام

میشه در استایل های css افزونه گرفیک افزونه بهتر کرد

اگر با Css اشنایی داشته باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

میشه در استایل های css افزونه گرفیک افزونه بهتر کرد

اگر با Css اشنایی داشته باشید

ممنون از راهنماییتون.

من میخواستم که این افزونه رو به صورت عمودی استفاده کنم. توی منوی کناری صفحه. اما عمودی نمیشه. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، oddworld گفته است :

ممنون از راهنماییتون.

من میخواستم که این افزونه رو به صورت عمودی استفاده کنم. توی منوی کناری صفحه. اما عمودی نمیشه. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

می تونید شورت کد افزونه را در کد php قرار دهید و در منو کناری قرار دهید و اگر منوکناری قالب شما از ابزارک پشتیبانی می کنه می تونید در یک  بلوک متن شورت کد افزونه را در آن قرار دهید

<?php echo do_shortcode("[your-shortcode]"); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...