رفتن به مطلب

مشکل در کار نکردن دکمه المنتور در مگا منو

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقتی از طریق منوی mega menu یک منو ایجاد میکنم و بعد ان منو را ویرایش میکنم یک دکمه ویرایش با المنتور داره که روی اون کلیک میکنم هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده. البته اینم بگم که منوهایی که از قبل ایجاد شده بودند وقتی اون منوها رو ویرایش میکنم و روی دکمه ویرایش با المنتور کلیک میکنم، وارد محیط المنتور میشه و میتونم تغییراتم رو ایجاد کنم. این مشکل کار نکردن دکمه ویرایشگر المنتور فقط روی منوهای جدید دارم و قدیمی ها کار میکنه. مشکل از کجا میتونه باشه؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، aria_opensource گفته است :

سلام. وقتی از طریق منوی mega menu یک منو ایجاد میکنم و بعد ان منو را ویرایش میکنم یک دکمه ویرایش با المنتور داره که روی اون کلیک میکنم هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده. البته اینم بگم که منوهایی که از قبل ایجاد شده بودند وقتی اون منوها رو ویرایش میکنم و روی دکمه ویرایش با المنتور کلیک میکنم، وارد محیط المنتور میشه و میتونم تغییراتم رو ایجاد کنم. این مشکل کار نکردن دکمه ویرایشگر المنتور فقط روی منوهای جدید دارم و قدیمی ها کار میکنه. مشکل از کجا میتونه باشه؟

سلام

از المنتور پرو استفاده می کنید یا از نسخه عادی

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، aria_opensource گفته است :

ممنون از پاسخگویی تون. فکر کنم نسخه عادی هستش. کنارش زده تغییر به نسخه حرفه ای بعد روش میزنم میره تو سایتش. (عکس پیوست)

elementor.png

مگامنو به صورت یک ابزارک وردپرس در المنتور استفاده میشه برای همین باید از طریق پنل مگامنو اون رو تغییر بدید

لینک به ارسال

ممنون از راهنمای تون. ولی متوجه نشدم باید چکار کنم. من قسمت ابزارک ها رو نگاه کردم چیزی به نام مگامنو نبود. آدرس پنلش رو از کجا میتونم پیدا کنم و اونجا چه تغییراتی باید انجام بشه؟

لینک به ارسال

سلام

آدرس افزونه مگامنویی که استفاده کردید رو لطفا قرار بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...