رفتن به مطلب

سایت مثل ویکیپدیا به قصد گرفتم تبلیغات به زبان انگلیسی چطور راه اندازی کنم؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان یکی از اقوام من در بیرون از ایران قصد داره سایتی راه اندازی کنه و مطالب تخصصی خودش رو توی سایت بزاره به زبان انگلیسی البته به صورتی که کاربرها بتونند روی اون مطلب پیشنهاد ویرایش بزارن و اگر مورد تایید ایشون قرار گرفت ویرایش صورت بگیره

از نظر سئو و ... از چه پوسته ای باید استفاده کنه؟ از پوسته های فارسی استفاده کنه بهتر هست یا انگلیسی؟

اصلا این راه حلی مناسب هست براش که بتونه بعدا از محل تبلیغات کمی درآمد کسب کنه؟ لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، nasimparsi گفته است :

دوستان یکی از اقوام من در بیرون از ایران قصد داره سایتی راه اندازی کنه و مطالب تخصصی خودش رو توی سایت بزاره به زبان انگلیسی البته به صورتی که کاربرها بتونند روی اون مطلب پیشنهاد ویرایش بزارن و اگر مورد تایید ایشون قرار گرفت ویرایش صورت بگیره

از نظر سئو و ... از چه پوسته ای باید استفاده کنه؟ از پوسته های فارسی استفاده کنه بهتر هست یا انگلیسی؟

اصلا این راه حلی مناسب هست براش که بتونه بعدا از محل تبلیغات کمی درآمد کسب کنه؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام

اگر می خواهد خیلی خوب باشه بهتر از سیستم اختصاصی استفاده کنه

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

اگر می خواهد خیلی خوب باشه بهتر از سیستم اختصاصی استفاده کنه

پول به این میزان نداره این دوستمون کارگر هست یه جورایی

قصدش اینه که یک سایت راه اندازی کنه به زبان انگلیسی تجربیات و تخصصشو بنویسیه . فقط تفاوت این سایت این باشه که دیگران بتونن بیان مثلا فلان بخش نوشته رو ویراش کننده ( به صورت پیشنهاد ) بعد اگر مورد تایید قرار گرفت این تغییرات ایجاد بشه

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، nasimparsi گفته است :

پول به این میزان نداره این دوستمون کارگر هست یه جورایی

قصدش اینه که یک سایت راه اندازی کنه به زبان انگلیسی تجربیات و تخصصشو بنویسیه . فقط تفاوت این سایت این باشه که دیگران بتونن بیان مثلا فلان بخش نوشته رو ویراش کننده ( به صورت پیشنهاد ) بعد اگر مورد تایید قرار گرفت این تغییرات ایجاد بشه

با اسکریپت های آماده میشه همچین چیزی ساخت

یکی پیدا کردم اما خودم باش کار نکردم این هم دمو اش هست قابلیت ادیت هم داره

https://www.mediawiki.org/wiki/MediaWiki

این هم لینک صفحه دانلود اسکریپت هست

https://www.afzoneha.com/free/mediawiki

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...