رفتن به مطلب

سوال در مورد گوگل وب مستر

unipaper

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من میخوام بدونم من یه اکانت وبمستر برای سایت دارم که یه ایمیل دیگو مو برای اکانت مدیریتی ساختم

ایمیل اول رو چند نفر تو شرکت بهشون دسترسی دادم اما استر اینو دارم که خدایی ناکرده بخوان سوئ استفاده از اکانت کنن در هر صورت روی سیستم های شرکت ایمیل اولم رو سینک کردم 

سوال اینجا است اگه بخوام مجددا ایمیل دوم رو مدیریت کامل کنم آیا باید مجددا اکانت ویرفای کنم برای گوگل و کد رو دوباره تو هاست بریم ایا این روی سئو تاثیر منفی نداره ؟

آیا باعث نمیشه روی اکانت جدید کلیدواژه ها بیاد پایین چون ویرفای جدید برای سایت ایجاد میخوام بکنم یا اصلا ربطی نداره 

ممنون میشم تخصصی جواب بدین 

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، unipaper گفته است :

سلام 

من میخوام بدونم من یه اکانت وبمستر برای سایت دارم که یه ایمیل دیگو مو برای اکانت مدیریتی ساختم

ایمیل اول رو چند نفر تو شرکت بهشون دسترسی دادم اما استر اینو دارم که خدایی ناکرده بخوان سوئ استفاده از اکانت کنن در هر صورت روی سیستم های شرکت ایمیل اولم رو سینک کردم 

سوال اینجا است اگه بخوام مجددا ایمیل دوم رو مدیریت کامل کنم آیا باید مجددا اکانت ویرفای کنم برای گوگل و کد رو دوباره تو هاست بریم ایا این روی سئو تاثیر منفی نداره ؟

آیا باعث نمیشه روی اکانت جدید کلیدواژه ها بیاد پایین چون ویرفای جدید برای سایت ایجاد میخوام بکنم یا اصلا ربطی نداره 

ممنون میشم تخصصی جواب بدین 

سلام

گوگل کنسول برای انالیز هست و تاثیری بر روی سئو ندارد.

لینک به ارسال

یعنی من اگه بیارم رو اکانت جدیدی و کد جدید رو توی هاست آپلود کنم و قبلی رو حذف کنم احتمال تداخل تو ایندکس مطالب من پیش نمیاد 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...